SİNCAN BELEDİYESİ|SİNCAN|ANKARA

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM SİNCAN’DA

 Başbakan Binali Yıldırım Sincan`ı ziyaret etti. Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ile bir araya gelen Başbakan Yıldırım, Sincan Belediyesi Güngörmüşler Konağında vatandaşlarla buluştu. Sincan`ın her zaman gönlünde farklı bir yeri olduğunu vurgulayan Başbakan Yıldırım, 4 saat boyunca Sincanlılarla sohbet etti, evlerine davet eden vatandaşları da geri çevirmedi..

Başbakan Binali Yıldırım, Sincan`ı ziyaret etti. Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ile bir araya gelen Yıldırım`a Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Ak Parti İl Başkanı Nedim Yamalı da eşlik etti.

Barbaros Cami`nde vatandaşlarla beraber namaz kılan Başbakan Yıldırım`a Sincanlılar büyük ilgi gösterdi. Küçük bir kızın ilgisini karşılıksız bırakmayan Başbakan, çocuklar ile kartopu oynadı.

ÇAY DAVETLERİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Başbakan Binali Yıldırım, kendisini evine davet eden 55 yaşındaki SSK emeklisi Muharrem Kaya`nın isteğini de geri çevirmedi. Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa TUNA ve Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç ile birlikte vatandaşın evine misafir olan Başbakan Binali Yıldırım hane halkıyla sohbet etti.

VATANDAŞLARIN TEK TEK ELİNİ SIKTI

Evden çıkışta kendisini bekleyen yüzlerce vatandaşın da tek tek elini sıkan Başbakan Yıldırım, fotoğraf çektirme isteklerini karşılıksız bırakmadı. Başbakan Yıldırım`ın daha sonraki durağı Sincan Belediyesi Merkez Güngörmüşler Konağıydı. Buradaki vatandaşlarla sohbet eden Yıldırım, 15 Temmuz hain darbe girişiminde gösterdikleri üstün fedakarlıklardan dolayı Sincanlılara da teşekkür etti. Millet olarak büyük bir sınav verildiğini hatırlatan Yıldırım, Sincan Belediyesinin Güngörmüşler Konaklarına da tam not verdi.

Başbakan Yıldırım, Başkan Tuna ve beraberindekilerle daha sonra Ankara ve Vatan caddelerinde kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. Burada çocukları severek oyuncaklar hediye eden Yıldırım, Sincanlıların yeni yılını kutlayarak hayırlara vesile olmasını diledi.

 

 

 

 

 

http://www.sincan.bel.tr/HaberDetay.aspx?HID=37303

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.