SİNCAN BELEDİYESİ|SİNCAN|ANKARA

SİNCAN SERDAR TUNCERİ AĞIRLADI

Sincan Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında yeni bir programa daha imza attı. "Gönül Sohbetleri" adlı programda Sincanlılar kendi alanında uzman kişilerle buluşuyor. Yüreklerde iz bırakacak "Gönül Sohbetleri" programının ilk konuğu Şair ve TV Programcısı Serdar Tuncer oldu. Şiirin ve edebiyatın başrolde olduğu programa vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Sincan Belediyesi`nin her ay düzenlediği kültür sanat etkinliklerine yeni bir program daha dâhil oldu. Belirli periyodlarda düzenlenecek olan programın ismi "Gönül Sohbetleri"… Gönül Sohbetleri `nin ilki Sincan`da yoğun bir katılımla gerçekleşti. Programının ilk konuğu ise Şair ve TV Programcısı Serdar Tuncer`di.

SALONLAR DOLDU TAŞTI

Gönül Sohbetleri programına gencinden yaşlısına yüzlerce kişi Tuncer`i dinlemek için salonları doldurdu. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği program Tuncer`in şiirleriyle daha renkli bir hal aldı. Programa çocuğuyla beraber katılan Ev Hanımı Sinem Kaygusuz  "Böyle bir etkinliği bizlere ücretsiz bir şekilde sunan Sincan Belediyemize çok teşekkür ederim. Böyle programlar sayesinden evden uzaklaşıp keyifli zaman geçirebiliyorum" dedi.

Şair ve TV Programcısı Serdar Tuncer ise programa gösterilen yoğun ilgiden son derece memnundu… Tuncer "Bu güzel programın hazırlanmasına vesile olan Sayın Belediye Başkanımız Doç. Dr. Mustafa Tuna`ya ve burada emeği geçen herkese teşekkür ederim. Beni sizlerle buluşturup bu güzel muhabbetti gerçekleştirmemizi sağlayan herkesten Allah razı olsun" dedi.

Her ay düzenlenen kültür etkinliklerine büyük önem verdiklerini ifade eden Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna da "Gönül Sohbetleri" nin hayırlara vesile olmasını diledi. Tuna "Bu tür programlarla tecrübe paylaşımları sağlıyoruz ve bazı konularda farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. Özellikle gençlerimize bu yolla bir şeyler katabilirsek ne mutlu bizlere…" dedi.

 

 

 

 

http://www.sincan.bel.tr/HaberDetay.aspx?HID=37330

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.