ETİMESGUT BELEDİYESİ|ETİMESGUT|ANKARA

YENİ HABER EKLENDİ

 DEMİREL HALKIN İÇİNDE ESNAFLA BİRLİKTE

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Göksu AVM‘de faaliyet gösteren bazı işletmelerin açılışını gerçekleştirdi. Demirel, açılışın ardından AVM esnafını ziyaret ederek onların istek ve şikayetlerini dinledi. İlçede faaliyet gösteren esnafa belediye olarak yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli kolaylıkları sağladıklarını kaydeden Demirel, esnafın da gerekli kurallara uymalarını ve sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini kaydetti.

İşletme sahiplerine ilçenin gelişimi hakkında bilgi veren Demirel, "İlçemiz çok hızlı büyüyor. Nüfusumuz 600 bine yaklaştı. Etimesgut‘un dörtbir yanında yeni konutlar yükseliyor, yeni işletmeler açılıyor. Belediye olarak biz de hemşehrilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ve yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Hem özel sektör hem belediye yatırımlarımızla ilçemiz cazibesini artırdı, Türkiye‘nin en çok tercih edilen ilçeleri arasına girdi. Son 5 yılda ilçemize yaşam merkezleri, parklar, sosyal ve kültürel birçok donatı kazandırdık. İlçemizin yaşam kalitesi her geçen gün artmaktadır" dedi.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.