ETİMESGUT BELEDİYESİ|ETİMESGUT|ANKARA

BAŞKAN DEMİREL, KAYMAKAM GÜLER`E BAŞARI DİLEDİ

 BAŞKAN DEMİREL, KAYMAKAM GÜLER‘E BAŞARI DİLEDİ

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut‘un yeni kaymakamı Fuat Güler‘i ziyaret etti. Demirel, Güler‘e ‘Hayırlı olsun‘ temennisinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi. Etimesgut‘un gelişimi ve yaşam kalitesinin daha da artması noktasında belediye-kaymakamlık işbirliğiyle güzel hizmetler yapacaklarına olan inancını dile getiren Demirel, "Etimesgut 600 bine yaklaşan nüfusu ve örnek yaşam alanlarıyla Türkiye‘nin en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi durumundadır. Belediye olarak ilçemizin daha modern bir yapıya kavuşması, insanımızın yaşam kalitesinin artması için yoğun gayret sarfediyoruz" dedi.

Etimesgut Kaymakamı Cumali Atilla‘nın Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi‘ne kayyum olarak atanmasının ardından Etimesgut Kaymakamlığı görevine Ankara Vali Yardımcısı Mustafa Hotman vekaleten atanmıştı. İçişleri Bakanlığı‘nın 1 Aralık‘ta yayımladığı  kararnameyle Etimesgut Kaymakamlığı‘na Muğla Milas Kaymakamı Fuat Güler atandı. 


YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.