ETİMESGUT BELEDİYESİ|ETİMESGUT|ANKARA

AKADEMİSYENLER ETİSEM`İ İNCELEDİ

 Başkent Üniversitesi akademisyenleri, etiSEM derslik, laboratuvar ve atölyelerini gezdiler

AKADEMİSYENLER etiSEM‘İ İNCELEDİ

Başkent Üniversitesi‘nden gelen akademik heyet, meslek ve beceri kurslarının düzenlendiği Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi(etiSEM) birimlerinde incelemelerde bulundular.

Meslek eğitmenlerinde oluşan heyet, etiSEM derslik, atölye ve laboratuvarlarını yakından görme fırsatı buldular. Akademisyenler, kursiyer ve kurs öğretmenleriyle sohbet ederek eğitimler hakkında bilgi aldılar.

ÖRNEK PROJE

etiSEM yöneticileri, etiSEM projesiyle 5 yılda 20 binden fazla Etimesgutlu`ya meslek ve beceri edindirme kursları verdikleri bilgisini aktarırken, "10 noktadaki etiSEM birimimizde;  412 şubede 19 alanda 71 aktif kurs programı uyguluyoruz. Bu yıl 6 bini aşkın kursiyere meslek ve beceri eğitimi veriyoruz. Kursları tamamlayanlar MEB onaylı sertifika almaya hak kazanıyorlar" değerlendirmesinde bulundular.

DEMİREL‘E TEŞEKKÜR ETTİLER

etiSEM projesinin Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte paydaşlarından olan Başkent Üniversitesi‘nin akademik kadrosu, etiSEM‘in her yönüyle örnek bir eğitim projesi olduğuna dikkat çektiler. Başkent Üniversitesi Rektörü Ali Haberal‘ın da etiSEM‘in 2016 yılı açılışına katıldığını ve etiSEM‘i çok başarılı bulduğunu ifade eden akademisyenler, etiSEM‘i hayata geçiren Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel‘i tebrik ettiler.


YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.