ETİMESGUT BELEDİYESİ|ETİMESGUT|ANKARA

ETİMESGUT`UN EN KAPSAMLI SPOR TESİSİ TAMAMLANDI

 Futbol, basketbol, voleybol, tenis, fitness, koşu, oyun aynı çatı altında buluştu

ETİMESGUT‘UN EN KAPSAMLI SPOR TESİSİ TAMAMLANDI

Etimesgut Belediyesi Şehit Osman Avcı Mahallesi‘ndeki spor kompleksini tamamladı. 15 bin m² alan üzerine kurulan biri kapalı 6 saha 5 tribünün yer aldığı tesis, ilçenin en kapsamlı spor kompleksi olma özelliğini taşıyor. Tesiste kapalı basketbol ve voleybol sahası, futbol sahaları, tenis kortları yer alıyor. Her saha için ayır ayrı tribünlerin de yapıldığı tesiste koşu yolu, fitness setleri de hizmet veriyor. Çocuklar için çocuk oyun alanı dinlenme ve alanlarının yer aldığı tesis yakında halkın kullanımına açılacak.

FARKLI BRANŞLAR BİR ARADA

Çalışmaları yakından inceleyen Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, tesisin Etimesgut‘a hayırlı olmasını diledi. Farklı spor dallarını aynı çatı altında buluşturduklarını kaydeden Demirel, "Tesisimizden isteyen futbolunu basketbolunu voleybolunu oynayacak. Tenis oynamak isteyenler için 2 tenis kortu yaptık. Yürüme ve koşu yollarımız bulunuyor. Çocuklarımız için de alanlar oluşturduk. Belediyemize ait ilk kapalı basketbol ve voleybol sahamızı bu tesisimiz bünyesinde yaptık. Yakında hizmete açacağımız spor tesisimiz 7‘den 70‘e herkese spor yapma imkanı sunacaktır" dedi.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.