ETİMESGUT BELEDİYESİ|ETİMESGUT|ANKARA

KAYMAKAM GÜREL VE BAŞKAN DEMİREL YILIN İLK MESAİSİNİ BİRLİKTE YAPTILAR

 Etimesgut Kaymakamı Gürel, Başkan Demirel‘e iade-i ziyarette bulundu

KAYMAKAM GÜREL VE BAŞKAN DEMİREL YILIN İLK MESAİSİNİ BİRLİKTE YAPTILAR

Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel ve Belediye Başkanı Enver Demirel, 2017`nin ilk iş gününde bir araya geldiler. Kaymakam Gürel, Başkan Demirel‘i ziyaret ederek belediye hizmetleri ile ilgili bilgi aldı ve görüş alışverişinde bulundu. 

Etimesgut kaymakamlığı görevine yeni atandığını hatırlatan Gürel, "Bizler bu makamlarda gelip geçiciyiz. Önemli olan güzel çalışmalarla anılmak, kalıcı hizmetler bırakabilmektir. Etimesgut‘ta belediyenin başarılı çalışmalarını gördüm. İnşallah bundan sonraki süreçte, birlikte daha güzel hizmetler yapmak nasip olur" dedi. Başkan Demirel, Kaymakam Gürel`in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Kaymakamımız`a, yeni görevlerine başladıklarında tebrik ziyaretinde bulunmuştuk. Sağ olsunlar kendileri de belediyemize iade-i ziyarette bulundular. Bu vesileyle ilçemizin sorunları ve çözümleri noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik" değerlendirmesinde bulundu.

ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTIK

Başkan Demirel, belediyenin hizmetlerine ilişkin de bilgi verdi. Demirel şunları kaydetti: "Geride kalan hizmet yılımız içinde 25 park, 330 bin metrekare yeni yeşil alan çalışması gerçekleştirdik. 100 bin metrekareyi aşkın bir alanda 17 Şubat şehitlerimizin anısına hatıra ormanı oluşturduk. Yine 15 Temmuz şehitlerimizin aziz hatıralarını, kurduğumuz 15 Temmuz Şehitleri Ormanı‘nda yaşatıyoruz. Engelsiz Yaşam Merkezi, Elvan Aile Yaşam Merkezi, Güzelkent Aile Yaşam, Eğitim ve Sağlık Merkezi inşaatlarımızı büyük ölçüde tamamladık. Ahimesut Mahallemize modern bir kapalı pazar yeri kazandırdık. Atatürk Ormanımızın içerisine diktiğimiz ağaçlarımıza zarar vermeden Atatürk Evi‘ni ve Hanımlar Konağı‘nı inşa ettik. Atayurt Mahallemizde Emekli Dinlenme Evi ve Spor Merkezi‘ni hizmete açtık. Şehit Osman Avcı Mahallesi ve Bağlıca Mahallemize modern spor tesisleri inşa ettik. Bu yıl içinde de hizmet ve yatırımlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz".


YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.