ETİMESGUT BELEDİYESİ|ETİMESGUT|ANKARA

BAŞKAN`DAN BOL KEPÇE İFTARLIK

 Etimesgut Belediye Başkanı Demirel, vatandaşlara iftarlık dağıttı

BAŞKAN‘DAN BOL KEPÇE İFTARLIK

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediye iftar çadırında iftarlık dağıttı. Önlüğünü giyip eldivenlerini takan Demirel, yemek kazanının başına geçti. İftarını evinde açmak isteyen vatandaşların tencerelerini dolduran Demirel, daha sonra çadırda iftar açanların iftarlıklarını dağıttı. Önceliğin yaşlı, engelli ve düşkünlerde olduğu iftar çadırında yaklaşık 1 saat boyunca dağıtım yapan Demirel, vatandaşların ramazanlarını da tebrik etti.

YIL BOYU AŞEVİ HİZMETİ

Başkan Demirel, iftar çadırının yanı sıra 365 gün hizmet veren aşevinin de hizmetlerine ramazan boyunca devam ettiğini belirterek, "İftar çadırımıza gelemeyen yaşlı, engelli ve düşkünlerimizin evlerine kadar iftarlıklarını ulaştırıyoruz. Yalnız Ramazan ayında değil yıl boyunca bu hizmetimizi aksatmadan sürdürüyoruz" dedi. Demirel, muhtarları, sivil toplum kuruluşlarını ve duyarlı vatandaşları da uyararak, çevresindeki ihtiyaç sahiplerini belediyeye bildirmelerini istedi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ETİ KART

Başlattıkları Eti-Kart projesiyle gıda paketi dağıtımına son verdiklerini hatırlatan Demirel, "İhtiyaç sahiplerimize kredi kartı gibi kullanabildikleri Eti-Kart veriyoruz. Bu kartla hemşehrilerimiz ihtiyaçlarını marketlerden diledikleri zaman alabiliyorlar. Bu hizmetten 4 bini aşkın ihtiyaç sahibi ailemiz yararlanıyor" dedi.


YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.