AKÇAY BELEDİYESİ|EDREMİT|BALIKESİR

AKÇAY BELEDİYESPOR’DA TAEKWONDO KEMER SINAVLARI YAPILDI..

AKÇAY BELEDİYESPOR’DA TAEKWONDO KEMER SINAVLARI YAPILDI..Akçay Belediyespor Taekwondo Şubesi`nde üçüncü dönem çalışmalarında kemer terfi sınavına giren sporcular yeni kemere yükselmenin sevincini yaşadılar. Edremit Spor Salonu’ndaki sınavda başarılı olan sporculara yeni kemerleri Belediye Başkan Vekili Hüseyin Sapaz tarafından takıldı.Akçay Belediyespor Kulübü bünyesinde çalışmalarını sürdüren taekwondo şubesinde üçündü dönem kurslarında kemer terfi sınavları yapıldı. Üçüncü dönem kurslarına çeşitli yaş gruplarından toplam 80 sporcu katıldı. Üçüncü çalışma programının sona ermesiyle sporcular kemer terfi sınavında ter döktüler. Edremit Kapalı Spor Salonu`ndaki sınavı Belediye Başkan Vekili Hüseyin Sapaz, Akçay Belediye Meclis Üyesi Turgut Kılıç sporcuların aileleri ve taekwondo severler seyretti. Sınavdan önce bir konuşma yapan Antrenör Şeref Kılıç, çalışmaların minikler, gençler ve büyükler olmak üzere üç grup halinde devam ettiğini belirterek, “Tekwondo çalışmalarımızda gençlerimize spor yapma olanağı sunan ve bizlere her zaman destek veren Belediye Başkanımız Cahit İnceoğlu ile Başkan Yardımcısı ve Kulübü Başkanımız Sadi öz’e çok teşekkür ediyoruz. Taekwondo çalışmalarımızda hedefimiz sağlam karakterli ve sağlıklı bedenli sporcular yetiştirmektir. Taekvwondo sporu bir dövüş sporu değil, bir sevgi sporudur” dedi. Antrenör Şeref Kılıç (4. dan), Burak Kılıç (3. dan), Ayşegül Çiftçi (2. dan), Seher Kılıç (2. dan), Onur Gökçek (1. dan), Engin Şafak (1. dan) oluşan hakem heyeti, terfi edecek sporcuları belirledi. Sınav sonucunda 25 sporcu Sarı-yeşil kemere, 15 sporcu Yeşil kemere, 10 sporcu Mavi kemere, 5 sporcu Mavi-Kırmızı kemere, 10 sporcu Kırmızı kemere, 10 öğrenci Kırmızı-Siyah kemere yükseldi. 5 sporcu ise mazereti nedeniyle sınava katılamadı. Sınav sonucunda Beyaz Kemelerlerden Berna Alkaya birinci, Barış Altıner ikinci, Umut Karaköse üçüncü oldu. Sarı Kemerlerden Hande Göktaş birinci olurken, Yeşil Kemelerde Dilara Gönül, Mavi Kemerlerde ise Ömer Başar Sönmez birinciliği elde ettiler. Sınavlarda Aleyna Gökçek en teknik sporcu, Sıla Yalçın en minik sporcu, Ulaş Doruk en sempatik sporcu, Atasay Bağcıoğlu en devamlı sporcu seçildiler. Dereceye girenlere yeni kemerleri ve madalyaları Belediye Başkan Vekili Hüseyin Sapaz ve Belediye Meclis Üyesi Turgut Kılıç tarafından verildi. 12.02.2012

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.