ERZURUM VALİLİĞİ MÜFTÜLÜK KONFERANS SALONUNDA İLÇE BELEDİYELERİNDEN TEMSİLCİLERİN KATILIMIYLA BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

Yayına Giriş Tarihi: 22.11.2016
Güncellenme Zamanı: 22.11.2016 13:18:25

 

Güncellenme Zamanı: 22.11.2016 13:16:40

 YEREP- Yerel Yönetimlerde Yeni Yasal Düzenlemelerin Işığı Altında Hizmet Sunum Yöntem Arayışı Araştırma Projesi kapsamında 21 Kasım 2016`da Erzurum Valiliği`nde, Sayın Vali Seyfettin AZİZOĞLU ile görüşülmüş ve Sayın Valinin desteğiyle Erzurum İl Müftülüğü Konferans Salonu`nda Erzurum ili ilçe belediyelerinden temsilcilerin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı düzenlenmiştir. Toplantıya, proje uzmanlarından Ankara Üniversitesi SBF Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Tayfun ÇINAR, Doç. Dr. Can Umut ÇİNER, Yrd. Doç. Dr. Ozan ZENGİN, TODAİE Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yeliz ŞANLI ATAY, TODAİE Öğretim Görevlisi Ayhan Melih TEZCAN, TODAİE Asistanı Aslı GÜRTUNCA ve ODTÜ Araştırma Görevlisi Ufuk POYRAZ katılmıştır.

Toplantıda, 2014 Yerel Seçimleri sonucunda 2012 tarih ve 6360 sayılı Kanun`un yürürlüğe girmesinden sonra yerel hizmet sunumunda ilçe belediyeleri açısından ortaya çıkan sorunlar ve belediyelerin ürettikleri çözümler yerinde tespit edilerek ilçe belediyelerinden gelen temsilcilerin görüşleri alınmıştır.


Tümü


Bu Gündem 22.11.2016 gününden itibaren 3870 defa okunmuştur.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.

Key İnternet