22-26 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA TODAİE YEREL YÖNETİMLER MERKEZİ TARAFINDAN DÜZCEDE BÖLGESEL EĞİTİMLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.

Yayına Giriş Tarihi: 24.05.2017
Güncellenme Zamanı: 24.05.2017 13:55:32

 

Güncellenme Zamanı: 24.05.2017 13:47:39

TODAİE, Düzce Valiliği ve Düzce Üniversitesi tarafından ortaklaşa düzenlenen, Kalkınma Bakanlığı`nın finansal desteği ile yürütülen "Yerel Yönetimler Personelinin Kapasitesinin Artırılması Eğitim Projesi" kapsamında "Yerel Yönetimlerde Afet Yönetimi, Yerel Yönetimlerde Yönetici Yetkinliliklerinin Artırılması, Kamu İhale Mevzuatı ve 5018 Sayılı Kanun ve Kamu Zararı" konularında 34 öğretim elemanı ve bürokratın katılımıyla eğitim başlamıştır.

Açılışa TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr Onur Ender ASLAN, TODAİE Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Aslı AKAY, Düzce Valisi Sayın Zülkif DAĞLI ve Düzce Belediye Başkanı Sayın Mehmet KELEŞ katılmıştır.


Tümü


Bu Gündem 24.05.2017 gününden itibaren 4230 defa okunmuştur.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.