DÜZELTME: İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA AİT 2017/261 SAYILI MÜŞTEREK KARARNAME İLE İLGİLİ

Yayına Giriş Tarihi: 22.06.2017
Güncellenme Zamanı: 22.06.2017 10:33:52

 

21/6/2017 tarihli ve 30103 sayılı Resmî Gazete`nin 24 üncü sayfasında aslına uygun olarak yayımlanan, İçişleri Bakanlığına ait 2017/261 sayılı Müşterek Kararnameye;

 

"1. Derece Kadrolu Hukuk Müşavirliğine

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet SARICAN`ın," satırından sonra gelmek üzere,

 

"1. Derece kadrolu İstanbul Vali Yardımcılığına

Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali ÖZYİĞİT`in," satırı,

 

"1. Derece kadrolu Pendik Kaymakamlığına

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı İlhan ÜNSAL`ın," satırından sonra gelmek üzere,

 

"Ardahan Valiliği Hukuk Müşavirliğine

Refahiye Kaymakamı Sedat ATEŞ`in," satırı İçişleri Bakanlığının 21/06/2017 tarihli ve 45099369-903-02/11405 sayılı yazısına istinaden eklenerek düzeltilmiştir.

Tümü


Bu Resmi Gazeteden 22.06.2017 gününden itibaren 407 defa okunmuştur.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.