DÜNYA AKILLI ŞEHİRLER ZİRVESİ (WORLD INTELLİGENT CİTİES SUMMİT) 13 ARALIK 2017 TARİHİNDE DÜZENLENECEKTİR.

Yayına Giriş Tarihi: 29.11.2017
Güncellenme Zamanı: 29.11.2017 13:29:11

 

Güncellenme Zamanı: 29.11.2017 13:36:00

Sayın İlgili,

Sizi, 13 Aralık 2017 tarihinde dördüncüsü Sheraton Ankara Otel`de düzenlenecek ve 30`un üzerinde farklı ülkeden belediyelerden, kamu kurumlarından ve özel sektörden üst düzey temsilcilerin katılacağı Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi`ne (World Intelligent Cities Summit) davet etmekten memnuniyet duyarız.
Ekte etkinlik bülteni ve logoları da yer alıyor. Uygun görürseniz web sitenizin haberler bölümünde de yer verebilirsiniz.
Dünya Bankası, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler gibi uluslararası kuruluşlar, ve iş dünyasının önde gelen sektörel dernek ve birliklerinin, kamu kurumlarının destekleri ve katılımları ile düzenlenecek olan Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi; alanında önde gelen üst düzey yöneticilerin akıllı şehirler alanındaki yeni fikirleri, fırsatları ve en son teknolojik gelişmeleri paylaşmak için bir araya geldiği uluslararası bir iş platformudur.
WICS’e iş dünyası ve yatırımcılar dışında yurt içinden ve yabancı yerel yönetimlerden de çok yoğun bir ilgi söz konusu. Romanya`dan Başbakan ve Transilvanya`nın en büyük belediyesi Cluj-Napoca`nın Belediye Başkanı, Macaristan, Ürdün, Arnavutluk’un Başkentleri’nin Belediye Başkanları dışında yurt dışından 30’un üzerinde ülkenin yerel yönetimlerinden de WICS`e üst düzey temsilciler katılacaklardır.
Akıllı Şehirlere dönüşüm süreci, bu alandaki yatırımların ekonomimize sağlayacağı direkt ve dolaylı katkılar, açılacak yeni iş alanları vesilesi ile işsizlikle mücadele ve istihdamı arttırma gibi pek çok unsur açısından da çok önemli bir fırsattır.
WICS 2017’de, Enerji, Ulaştırma, Kentsel Dönüşüm, Güvenlik, Altyapı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Telekomünikasyon, Akıllı Binalar ve Evler, Sağlık, Medya, Teknoloji, İnovasyon, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Yatırım ve Finans başta olmak üzere farklı oturum ve panellerde yerel ve uluslararası uzman konuşmacılar yer alacaklardır.
Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi`nde sizin ve kurumunuzdan yetkililerin de yer alması, etkinlik süresince farklı ülkelerden katılacak uluslararası liderlerle bilgi alışverişi yapılması, ülkemizde ve yurt dışında devam eden ve planlanan akıllı şehir proje uygulamalarını ilk elden dinleme ve uluslararası temsilcilerle yatırımdan proje geliştirmeye kadar pek çok işbirliği fırsatlarını tek bir çatı altında yakalama açısından önemli olacağını düşünüyoruz.
Bu üst düzey zirvede sınırlı sayıda yer olduğunu da göz önüne alarak katılım teyidinizi en kısa sürede isim, soyad, ünvan ve kurum email adresleri ile birlikte kayıt işlemlerinin tamamlanması ve zirveye giriş yaka kartlarının hazırlanması için info@eurasiastrategies.com adresine göndermenizi önemle rica ediyoruz.
Kesin katılım teyidinizi yukarıda da belirtilen email adresine gönderdikten sonra tarafınıza gönderilecek onay emailine istinaden kaydınız tamamlanmış olacaktır.
Sayın ilgili, sizi ve kurumunuzdan ilgili kişileri de 13 Aralık 2017 tarihinde Sheraton Ankara Otel`de düzenlenecek olan WICS`te görmek temennilerimizle.

Saygılarımızla,Tümü


Bu Yerel Yönetimler Dünyası 29.11.2017 gününden itibaren 556 defa okunmuştur.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.