icon

Kiralık Yat Fırsatları

Yat kiralama fırsatları çok uygun fiyatlar ve birbirinden lüks yatlarla sizleri bekliyor. Yeni, bakımı yapılmış, güvenli ve konforlu yatlarla keyifli bir tura çıkmaya hazır mısınız? Aradığınız fırsat şimdi sizlerle. Firmamızın size sunmakta olduğu özel yat turu fırsatlarından hemen yararlanabilirsiniz. Özel kutlamalar, toplu aktiviteler ya da şirket toplantıları… Her türlü organizasyon için uygun yat turu planlamaları firmamız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Canlı müzik, yemek, süsleme lazer veya havai fişek gösterileri gibi ekstra hizmetlerle turunuzu daha keyifli ve eğlenceli hale getiriyoruz. Bilhassa toplu eğlencelerde arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle harika ve unutulmaz zamanlar geçirmek istiyorsanız yat turları sizler için birebir. Bunun yanı sıra daha önce keşfetmediğiniz koylara rüya gibi bir tur düzenleyebilirsiniz. Özellikle hafta sonunda farklı ve güzel bir tatil yapmak istiyorsanız yat turlarını tercih edebilirsiniz. Sadece tatiller ve toplu etkinlikler için değil, aynı zamanda iki kişilik özel kutlamalar için de yat turu hizmetlerimiz bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

İki Kişilik Özel Yat Turları

Yat kiralama seçenekleri arasında belki de en fazla rağbet gören turlar iki kişilik özel yat turları. Genellikle evlilik teklifi, yıldönümleri ya da sevgililer günü gibi özel günler için müşteriler kiralama hizmetlerinden yararlanabiliyor. Sevgilinizin ya da eşinizin mutlu olacağı ve unutulmaz olacak mükemmel bir gün geçirme fırsatını yat turuyla yakalayabilirsiniz. Size özel hazırlanmış bir yemek sofrasında, isteklerinize göre hazırlanmış lezzetli bir menüyle muhteşem bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Masa romantik akşam yemeği konseptlerine uygun şekilde hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra yat içi süslemelerde kutlama konseptine uygun şekilde gerçekleştirilir. Gecenizi daha da romantik kılacak canlı müzik hizmetleri de tur kapsamında tarafınıza sunulmaktadır. Ek olarak lazer gösterisi veya havai fişek gösterileri gerçekleştirilebilmektedir. Organizasyonun planlaması tecrübeli organizatörlerimiz tarafından sizin istekleriniz ön planda tutularak gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz akşam boyu denizde mükemmel bir yat turu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yatlarımız istediğiniz bir konumda demirleyebilmektedir. Tamamen sizin istekleriniz ve konforunuz ön plana alınır ve tur planlaması buna uygun şekilde gerçekleştirilir. 

Toplu Kutlamalar İçin Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetleri özel kutlamaların yanı sıra toplu kutlamalar için de tercih edilmektedir. Özellikle sürpriz doğum günü partileri ve hafta sonu aile veya arkadaşlarla gerçekleştirilecek aktiviteler için yat turlarına rağbet gösterilmekte. Toplu aktiviteler için daha geniş ve daha fazla kapasiteye sahip olan yatlar tercih edilmektedir. Bu tur çeşitlerinde müşterilerin istekleri doğrultusunda yemek menüsü, doğum günü pastası, canlı müzik, havai fişek veya lazer gösterileri bulunmaktadır. Doğum günü pastası ve yemek hizmetleri firmamız tarafından karşılanabileceği gibi sizin tarafınızdan da karşılanabilir. Ek olarak özellikle sürpriz partiler için gerekli olan süslemeler firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra süsleme işlemlerini de kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Ancak süslemeler ve yemekler tarafınızdan karşılandığı takdirde temizleme ve servis hizmetleri tarafınızca karşılanmaktadır. Planlamalar tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulmakta ve hizmetler planlamalara uygun şekilde, kusursuzca gerçekleştirilmektedir. 

Şirketler İçin Yat Kiralama Hizmetleri

Şirketlerin gerçekleştirmek istedikleri çeşitli organizasyonlar için yat turları uygun bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta. Bünyenizde çalışan ekip arkadaşlarınız için çeşitli hafta sonu organizasyonları ve akşam yemekleri düzenleyebilirsiniz. Özellikle motivasyon etkinlikleri için yat turları ekip arkadaşlarınızın çalışma motivasyonlarını arttıracak aktiviteler arasında yer almakta. Öte yandan bu ve benzeri tarzda etkinlikler şirketinizin personellerine sağladığı sosyal desteği de ön plana çıkarmaktadır. Diğer bir yandan pek çok firma için önem arz eden anlaşmalar için yatırımcıları etkilemek amaçlı bu tarz organizasyonlar gerçekleştirilmektedir. Yat turunda düzenleyeceğiniz akşam yemekleri yatırımcıları etkilemenizde önemli bir rol oynamaktadır. İşinize ve anlaşmaya verdiğiniz önemi ön plana çıkartacak organizasyonlarla şirketiniz yapacağı yeni anlaşmalarda güzel bir başlangıç yapabilir. İsteklerinize uygun hazırlanacak menüler ve toplantı yapmaya uygun şekilde hazırlanan bir ortamda etkili bir sunum gerçekleştirmeniz mümkün. İster hafta içi ya da hata sonları için gerçekleştireceğiniz motivasyon etkinlikleri isterseniz de önemli şirket toplantıları için yat kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Yat Turu Planlaması Nasıl Yapılır?

Yat turu planlamaları yapılırken firmamız büyük bir titizlikle organizasyonları hazırlamaktadır. İşinin ehli organizatörler tarafından hazırlanan turlarda her türlü istek, ihtiyaç ve hizmetiniz profesyonel bir biçimde gerçekleştirilir. Yat turu planlaması yapılırken firmamızın önem gösterdiği noktaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Tur planı belirlenirken yemekli, yemeksiz, canlı müzik veya çeşitli görsel gösteriler plana dahil edilebilir. 
  • Toplu sürpriz kutlamalar için yat dizaynı ve süslemeleri uygun şekilde gerçekleştirilir. 
  • Havai fişek ve lazer gösterileri tur planına dahil edilebilmektedir. 
  • Yat seçimi gerçekleştirilecek etkinliğe katılacak kişi sayısını karşılayacak şekilde seçilir. 
  • Yatlar yeni model, teknik bakımları tamamlanmış, gerekli izinlere sahip ve tüm güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde tur için seçilir. 
  • Tur esnasında size ve misafirlerinize eşlik edecek personellerin tamamı tur ve hizmet konusunda tecrübeli, profesyonel ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. 
  • Turu gerçekleştirecek yat kaptanı uzman, tecrübe sahibi ve kaptanlık için gerekli tüm resmi izinlere sahip kişilerden seçilmektedir. 
  • Yat içi hijyene azami özen gösterilmektedir. Bilhassa yemeklerin hazırlanması ve servis edilmesinde hijyen konusu ön planda tutulmaktadır. 

Alacağınız hizmetlerden memnun kalmanız ve konforlu bir tur geçirmeniz için planlamalar büyük bir özveriyle gerçekleştirilir. Misafirlerinizin ve sizin memnuniyetini sağlamak için tur öncesi ve sonrasında tüm şikâyet, görüş ve önerileriniz dikkate alınmaktadır. 

Yat Personeli

Yat seçimi ve organizasyon planlaması kadar yat personeli seçimi de önemli bir noktadır. Bilhassa turu esas gerçekleştirecek olan kaptanların işinin ehli ve profesyonel kişiler olması gerekmektedir. Bu bağlamda tur hizmetinizi sağlayacak kaptanlarımızın tamamı profesyonel ve bu alanda uzun yıllar kaptanlık yapmış kişilerden seçilmektedir. Kaptanlarımızın tamamı kaptanlık için gerekli tüm resmi evrak ve sertifikalara sahip kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra tur boyunca servis, yemek ve temizlik hizmetlerini sağlayacak olan personellerimiz benzer şekilde profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Aşçılarımız talep ettiğiniz menüleri kusursuz ve lezzetli bir şekilde hijyenik ortamlarda oluşturmaktadır. Öte yandan misafirlerinize servis yapacak personellerimiz güler yüzlü ve profesyonel kişilerden seçilmektedir. Yat öncesi ve sonrası yat temizliği için titiz, özverili ve işinin ehli personeller hizmet sağlamaktadır. Turdan memnun kalmanız, konforlu ve daha da önemlisi güvenli bir mavi yolculuk geçirmeniz gerekli tüm ayrıntılara büyük bir titizlikle önem gösterilmektedir. 

Yat Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Yat kiralama fiyatları verilecek olan hizmetin türüne, turun gerçekleştirileceği yata ve hizmet sağlanacak kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle yat kapasitesi ücretleri belirleyen en temel unsurdur. Diğer bir yandan turda verilecek hizmetlerde fiyatta değişikliğe neden olmaktadır. Örneğin yemek, canlı müzik ve görsel gösterilerin bulunduğu turlarda fiyat farklı olurken yemeksiz, müziksiz ve çeşitli gösterilerin bulunmadığı organizasyonlarda fiyatlar daha farklı olabilmektedir. Yat kiralama fiyatları için firmamızı arayabilir, talep etmek istediğiniz hizmetleri belirterek avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Kusursuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. 

Yorumlar