icon
Yükleniyor..

Villa Kiralamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son dönemlerde tatilciler, kendilerine özel zamanlar geçirebilmek için villa kiralama yolunu tercih etmektedir. Türkiye’nin önemli turistik bölgelerinde ve farklı özelliklerde villa kiralama seçenekleri; günlük, haftalık ve aylık olarak sunulmaktadır. Aileler, arkadaş grupları ve balayı çiftleri, tercihlerine en uygun olan villayı seçerek tatillerini unutulmaz bir hale getirebilmektedir. Sunulan hizmetler arasında, doğru ve güvenilir olanı tercih etmek ise büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada villa kiralama öncesinde dikkat edilmesi gerekenleri kısaca şöyle sıralamak mümkündür: 

  • Güvenilirlik, dikkat edilmesi gerekenlerin ilk sırasında yer almaktadır. Kiralama yapılacak firmanın güvenilir olduğundan emin olunması, yaşanması muhtemel olan risklerin önlenmesini sağlamaktadır. 
  • Kişi sayısı, wifi, giderler, havuz ve bahçe gibi kullanım alanları, temizlik ya da diğer ihtiyaçlar karşısında talep edilebilecek ek ücretler hakkında net bilgi sahibi olunması gerekmektedir. 
  • Kiralanacak villanın içinde bulunan donanım, aletler ve eşyalar önceden öğrenilmelidir. Konaklama süresinde ihtiyaç duyulacak donanıma sahip olan villaların tercih edilmesi, rahat zaman geçirilmesini sağlamaktadır.
  • Villa fotoğrafları, daha rahat seçim yapabilmekte yardımcı olmaktadır. Kiralama öncesinde mutlaka fotoğrafların incelenmesi ve kullanılan görsellerin örnek değil; tercih edilen villaya ait olduğundan emin olunması gerekmektedir.
  • Sadece kişilere özel havuz ve bahçe kullanımı tercih ediliyorsa, bu konuda özellikle bilgi alınması gerekmektedir. Çünkü bazı konaklama seçeneklerinde ortak kullanım söz konusu olabilmektedir.
  • Villanın konumu, konaklama dışında tercih edilebilecek aktiviteler için oldukça önemlidir. Şehir merkezi, deniz, eğlence merkezleri, doğa ve yürüyüş parkurları gibi alanlara olan mesafe ile ulaşım imkanları dikkate alınmalıdır.

Villavillam ailesi, hizmet kapsamı dahilindeki tüm detayları rezervasyon öncesinde müşteriler ile paylaşmaktadır. Bu sayede huzurlu, rahat, güvenli ve keyifli bir tatil geçirmek mümkün hale gelmektedir.

Villa Kiralamak Güvenli Midir?

Günümüz tatil seçenekleri arasında villa kiralama hizmetleri oldukça popülerdir. Bu konuda tercih yaparken, firmalar ve sitelerin güvenilir olduğundan emin olunmalıdır. Aksi halde tatilciler, maddi ve manevi zararlara uğrayabilmektedir. Bu nedenle her zaman için güvenilirliğini kanıtlamış firmalardan hizmet alınması önerilmektedir. 

Villavillam ailesi, çalışma prensipleri ve uygun fiyatlandırmanın yanı sıra ödeme güvenliği, müşteri memnuniyeti ve hizmet garantisini tek çatı altında toplamaktadır. TÜRSAB üyesi olan www.villavillam.com.tr adresi üzerinden yapılan güvenilir rezervasyon yapılabilmesi ise oldukça kolaydır. 

TÜRSAB Üyesi Villa Kiralama Firmaları

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), ülkemizde yürütülen tüm turizm faaliyetlerinden sorumludur. Firmaların kuruluş aşamalarından itibaren mesleki disiplinin sağlanması için çalışmalar yürüten TÜRSAB, işletmelerin hizmette kaldıkları tüm zaman boyunca bu görevlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu sayede yaşanan sorunların çözülmesi, hizmet kalitesinin artırılması ve tüketici şikayetlerinin değerlendirilmesi gibi müşteri memnuniyetine yönelik faaliyetlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. 

TÜRSAB üyesi villa kiralama firmaları, profesyonel ve kaliteli hizmet ilkeleri ile ön plana çıkmaktadır. 50 seneyi aşkın tecrübesi ile Villavillam ailesi de üye kuruluşlar arasında yer almaktadır. Bu durum, firma güvenilirliği ve fiyatlandırma politikaları gibi çok sayıda durumun güvencesi olarak kabul edilmektedir. Villavillam, sürekli geliştirdiği hizmetleri ile memnun müşteri sayısını her geçen gün artırmayı başaran bir firmadır.

Villa Kiralamak Maliyetli Midir?

Kiralık villa hizmetleri, kişilerin özel alanlarında ve konforlu bir şekilde tatil yapmalarına imkan tanıyan konaklama seçeneklerini sağlamaktadır. Bu nedenle günümüzde birçok kişi, otel ve benzeri konaklama seçenekleri yerine kiralık villaları tercih etmektedir. Özellikle Kaş ve Fethiye bölgesi villa kiralama hizmetlerine gösterilen talep, her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. 

Kiralık villa taleplerinin yükselmesi, hizmet sağlayan firma sayısının da artış göstermesine neden olmaktadır. Ancak bu durum, avantajlarının yanı sıra bazı dezavantajlar da getirmektedir. Özellikle piyasa ortalamasının üzerinde fiyatlandırmaların yapılması ve ek ücretlerin talep edilmesi gibi durumlarla sıkça karşılaşılmaktadır. Bu durum sonucunda ise villa kiralamak maliyetli bir hale dönüşebilmektedir. 

50 seneyi aşkın tecrübesi ile Villavillam ailesi, her zaman için en kaliteli hizmetleri ve en uygun fiyatları sunmaktadır. Güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti prensiplerinden ödün vermeyen Villavillam, her bütçeye hitap eden villa seçeneklerine sahiptir. Bu sayede düşük bütçelerle unutulmaz bir tatil yaşamak mümkün olmaktadır.

Uygun Fiyatlı Villa Kiralama Firmaları

Huzurlu ve özgür bir tatil yapmak isteyen kişiler, sıklıkla kiralık villa hizmetlerini tercih etmektedir. Bu durum, kiralama hizmeti sunan firma sayısında ciddi bir artışa neden olmaktadır. Ancak kişiler, rezervasyon yapmadan öncesinde mutlaka firmalar hakkında detaylı araştırmalar yapmalıdır. Aksi halde tatil planlarını bozacak ve kişileri maddi/ manevi zarara uğratacak durumlarla karşı karşıya kalınması kaçınılmaz olacaktır.

Villavillam ailesi, 1970 senesinden beri turizm ve emlak sektöründe verdiği hizmetlerle rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli villa kiralama sitesi olarak tanınan www.villavillam.com.tr, her ihtiyaca uygun yanıtları sunan bir platform olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bu sayede kişiler, aradıkları kiralık villa seçeneklerine kolayca erişebilmektedir.

Yorumlar