icon
Yükleniyor..
Afyonkarahisar
KEŞFET

Afyonkarahisar Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Afyonkarahisar Bölgesini Keşfet

Konaklama

Afyonkarahisar Otelleri

Restoran

Afyonkarahisar Restoranları

Müze

Afyonkarahisar Müzeleri

Etkinlik

Afyonkarahisar Etkinlikleri

TREND

Afyonkarahisar Gezilecek Yerler

Afyonkarahisar Ulu Camii

5.0

Afyonkarahisar Ulu Camii

 • (15 Yorum)

Dini Yer

Afyonkarahisar Ulu Camii hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Afyonkarahisar Ulu Camii Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Suçıkan Parkı

4.0

Suçıkan Parkı

 • (5 Yorum)

Turistik Yer

Suçıkan Parkı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Suçıkan Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Afium AVM

4.6

Afium AVM

 • (9 Yorum)

AVM

Afium AVM hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Afium AVM Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Afyon Mevlevihanesi

4.6

Afyon Mevlevihanesi

 • (12 Yorum)

Plaj

Afyon Mevlevihanesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Afyon Mevlevihanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Frig Vadisi Tabiat Parkı

Frig Vadisi Tabiat Parkı

 • (0 Yorum)

Park

Frig Vadisi Tabiat Parkı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Frig Vadisi Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Imaret Camii

4.8

Imaret Camii

 • (6 Yorum)

Dini Yer

Imaret Camii hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Imaret Camii Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Park Afyon Avm

Park Afyon Avm

 • (0 Yorum)

Park

Park Afyon Avm hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Park Afyon Avm Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Anitpark

3.9

Anitpark

 • (7 Yorum)

Park

Anitpark hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Anitpark Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Özdilek Afyonkarahisar Avm

4.1

Özdilek Afyonkarahisar Avm

 • (11 Yorum)

AVM

Özdilek Afyonkarahisar Avm hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Özdilek Afyonkarahisar Avm Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Başkomutan Tarihi Milli Parkı

4.9

Başkomutan Tarihi Milli Parkı

 • (11 Yorum)

Park

Başkomutan Tarihi Milli Parkı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Başkomutan Tarihi Milli Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Afyonkarahisar Kalesi

4.8

Afyonkarahisar Kalesi

 • (12 Yorum)

Tarihi Mekan

Afyonkarahisar Kalesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Afyonkarahisar Kalesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Afyonkarahisar Kultur Ve Sanat Evi

4.9

Afyonkarahisar Kultur Ve Sanat Evi

 • (8 Yorum)

Turistik Yer

Afyonkarahisar Kultur Ve Sanat Evi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Afyonkarahisar Kultur Ve Sanat Evi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Millet Hamamı

4.7

Millet Hamamı

 • (9 Yorum)

Turistik Yer

Millet Hamamı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Millet Hamamı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ishakli Kervansarayi

3.9

Ishakli Kervansarayi

 • (10 Yorum)

Turistik Yer

Ishakli Kervansarayi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ishakli Kervansarayi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Suhut Ataturk Evi

4.9

Suhut Ataturk Evi

 • (12 Yorum)

Turistik Yer

Suhut Ataturk Evi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Suhut Ataturk Evi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Afyonkarahisar basitçe olarak bilinen Afyon , Türkiye İç Anadolunun batı kesimindeki bir şehir. Tarihin en eski dönemlerinden beri birçok medeniyete ev sahipliği yapan Afyonkarahisar , tarihi ve kültürel değerlerin izlerini taşıyan bir coğrafyada yer almaktadır. Afyonkarahisar’ın ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Bu, yemek kültürünün oluşumunun ana belirleyicisidir. Afyon, Ege kıyılarında, Ankara’nın 250 km (155 mil) batısında, Akar Nehri boyunca, dağlık bir ülke tarafında yer almaktadır. Rakım 1.034 metre. Nüfüsü 726.228. Afyonkarahisar mutfağı , geleneksel lezzetleriyle zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Afyonkarahisar, adı Kızılay Doğal Maden Suyu olan Maden Suyu’nun vatanıdır. Afyon, Ege kıyılarında, Ankara’nın 250 km (155 mi) batısında, Akar Nehri boyunca dağlık bir ülke tarafında yer almaktadır. Rakım 1.034 metre. Nüfus (2020 nüfus sayımı) 140 bin civarıdır.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Afyonkarahisar
 3. Afyonkarahisar Gezilecek Yerler
 4. Afyonkarahisar Otelleri
 5. Afyonkarahisar Restoranları
 6. Afyonkarahisar Müzeleri
 7. Afyonkarahisar Etkinlikler