icon
Yükleniyor..
Aksu
KEŞFET

Aksu Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Aksu Bölgesini Keşfet

Konaklama

Aksu Otelleri

Restoran

Aksu Restoranları

Müze

Aksu Müzeleri

Etkinlik

Aksu Etkinlikleri

TREND

Aksu Gezilecek Yerler

Ters Ev Antalya

4.6

Ters Ev Antalya

 • (10 Yorum)

Park

Ters Ev Antalya hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ters Ev Antalya Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı

4.7

Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı

 • (10 Yorum)

Park

Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Karatas Magarası

4.3

Karatas Magarası

 • (10 Yorum)

Turistik Yer

Karatas Magarası hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Karatas Magarası Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Aksu Gokart

4.5

Aksu Gokart

 • (10 Yorum)

Turistik Yer

Aksu Gokart hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Aksu Gokart Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Aksu Türkiye 'nin bir ilçesi olup Antalya iline bağlıdır. Bu sayfa Aksu ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Antalya bölgesinde bulunan Aksu ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Aksu ilçesinin toplam 35 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Pınarlı Mah. ‚Äòsidir. Aksu nüfusu 2018 yılına göre 71.643. Bu nüfus, 36.495 erkek ve 35.148 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,94 erkek, %49,06 kadındır. Antalya merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Antalya'nın önemli ilçelerinden biridir. Antalya ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Aksu ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Aksu
 3. Aksu Gezilecek Yerler
 4. Aksu Otelleri
 5. Aksu Restoranları
 6. Aksu Müzeleri
 7. Aksu Etkinlikler