icon
Yükleniyor..
Aksu
KEŞFET

Aksu Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Aksu Bölgesini Keşfet

Konaklama

Aksu Otelleri

Restoran

Aksu Restoranları

Müze

Aksu Müzeleri

Etkinlik

Aksu Etkinlikleri

TREND

Aksu Restoranlar

Dürüm Aşkı

5.0

Dürüm Aşkı

 • (1 Yorum)

Restoran

Dürüm Aşkı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Dürüm Aşkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Chatme

3.3

Chatme

 • (6 Yorum)

Restoran

Chatme hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Chatme Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ramazanın Yeri Köfte Piyaz

3.2

Ramazanın Yeri Köfte Piyaz

 • (5 Yorum)

Restoran

Ramazanın Yeri Köfte Piyaz hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ramazanın Yeri Köfte Piyaz Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Elit Premium Steak House

5.0

Elit Premium Steak House

 • (6 Yorum)

Restoran

Elit Premium Steak House hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Elit Premium Steak House Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Terrace Steak House

4.3

Terrace Steak House

 • (6 Yorum)

Restoran

Terrace Steak House hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Terrace Steak House Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hayat

Hayat

 • (0 Yorum)

Restoran

Hayat hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hayat Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Aksu Türkiye 'nin bir ilçesi olup Antalya iline bağlıdır. Bu sayfa Aksu ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Antalya bölgesinde bulunan Aksu ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Aksu ilçesinin toplam 35 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Pınarlı Mah. ‚Äòsidir. Aksu nüfusu 2018 yılına göre 71.643. Bu nüfus, 36.495 erkek ve 35.148 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,94 erkek, %49,06 kadındır. Antalya merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Antalya'nın önemli ilçelerinden biridir. Antalya ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Aksu ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Aksu
 3. Aksu Gezilecek Yerler
 4. Aksu Otelleri
 5. Aksu Restoranları
 6. Aksu Müzeleri
 7. Aksu Etkinlikler