icon
Yükleniyor..
Kumluca
KEŞFET

Kumluca Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Kumluca Bölgesini Keşfet

Konaklama

Kumluca Otelleri

Restoran

Kumluca Restoranları

Müze

Kumluca Müzeleri

Etkinlik

Kumluca Etkinlikleri

TREND

Kumluca Gezilecek Yerler

Papaz Koyu

4.8

Papaz Koyu

 • (5 Yorum)

Plaj

Papaz Koyu: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Papaz Koyu Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Adrasan Sahili

3.8

Adrasan Sahili

 • (10 Yorum)

Turistik Yer

Adrasan Sahili: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Adrasan Sahili Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Cirali Beach

4.3

Cirali Beach

 • (10 Yorum)

Turistik Yer

Cirali Beach: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Cirali Beach Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Suluada

4.7

Suluada

 • (10 Yorum)

Plaj

Suluada: Kumluca bölgesinde bulunan Plajlar ‘den biridir.Suluada Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Olimpos (Tahtalı) Dağı

4.8

Olimpos (Tahtalı) Dağı

 • (10 Yorum)

Turistik Yer

Olimpos (Tahtalı) Dağı: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Olimpos (Tahtalı) Dağı Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Olympos Örenyeri

5.0

Olympos Örenyeri

 • (7 Yorum)

Turistik Yer

Olympos Örenyeri: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Olympos Örenyeri Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Gelidonya Feneri

5.0

Gelidonya Feneri

 • (5 Yorum)

Turistik Yer

Gelidonya Feneri: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Gelidonya Feneri Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Bucht Von Adrasan

4.9

Bucht Von Adrasan

 • (8 Yorum)

Turistik Yer

Bucht Von Adrasan: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Bucht Von Adrasan Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Karaöz Sahili

4.1

Karaöz Sahili

 • (11 Yorum)

Turistik Yer

Karaöz Sahili: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Karaöz Sahili Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Musa Dağı

5.0

Musa Dağı

 • (5 Yorum)

Plaj

Musa Dağı: Kumluca bölgesinde bulunan Plajlar ‘den biridir.Musa Dağı Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Korsan Koyu

5.0

Korsan Koyu

 • (5 Yorum)

Turistik Yer

Korsan Koyu: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Korsan Koyu Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Rhodiapolis Antik Kenti

4.5

Rhodiapolis Antik Kenti

 • (6 Yorum)

Tarihi Mekan

Rhodiapolis Antik Kenti: Kumluca bölgesinde bulunan Tarihi Mekanlar ‘den biridir.Rhodiapolis Antik Kenti Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

New Monastery Of St. Dionysius

4.8

New Monastery Of St. Dionysius

 • (5 Yorum)

Turistik Yer

New Monastery Of St. Dionysius: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.New Monastery Of St. Dionysius Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Olympos Beach

4.8

Olympos Beach

 • (5 Yorum)

Turistik Yer

Olympos Beach: Kumluca bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Olympos Beach Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Mavikent Tabiat Parkı

4.0

Mavikent Tabiat Parkı

 • (7 Yorum)

Park

Mavikent Tabiat Parkı: Kumluca bölgesinde bulunan Parklar ‘den biridir.Mavikent Tabiat Parkı Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Kumluca Türkiye 'nin bir ilçesi olup Antalya iline bağlıdır. Bu sayfa Kumluca ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Antalya bölgesinde bulunan Kumluca ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Kumluca ilçesinin toplam 41 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Mavikent Mah. ‚Äòsidir. Kumluca nüfusu 2018 yılına göre 68.610. Bu nüfus, 34.659 erkek ve 33.951 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,52 erkek, %49,48 kadındır. Antalya merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Antalya'nın önemli ilçelerinden biridir. Antalya ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Kumluca ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Kumluca
 3. Kumluca Gezilecek Yerler
 4. Kumluca Otelleri
 5. Kumluca Restoranları
 6. Kumluca Müzeleri
 7. Kumluca Etkinlikler