icon
Yükleniyor..
Kumluca
KEŞFET

Kumluca Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Kumluca Bölgesini Keşfet

Konaklama

Kumluca Otelleri

Restoran

Kumluca Restoranları

Müze

Kumluca Müzeleri

Etkinlik

Kumluca Etkinlikleri

TREND

Kumluca Oteller

Olymphouse Pension

5.0

Olymphouse Pension

 • (10 Yorum)

Otel

Olymphouse Pension Özel Otel, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Olymphouse Pension Özel Otel, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Olimpos Apart Lodge

4.3

Olimpos Apart Lodge

 • (8 Yorum)

Apart

Olimpos Apart Lodge otel Olympos'da bulunan bir stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Olimpos Apart Lodge oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Asik Pansiyon

4.7

Asik Pansiyon

 • (7 Yorum)

Otel

Asik Pansiyon, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir Hoş stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Asik Pansiyon, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Olimpos Ağaç Evler

4.2

Olimpos Ağaç Evler

 • (6 Yorum)

Otel

Olimpos Ağaç Evler otel Olympos'da bulunan bir stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Olimpos Ağaç Evler oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Olympos Life

5.0

Olympos Life

 • (6 Yorum)

Otel

Olympos Life, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Olympos Life, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Captain Eudemos

5.0

Captain Eudemos

 • (9 Yorum)

Otel

Captain Eudemos Konukevi, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Captain Eudemos Konukevi, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Olympia Otel

4.5

Olympia Otel

 • (6 Yorum)

Otel

Olympia Otel, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir Türkçe stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Olympia Otel, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Ayisigi Pansiyon

2.8

Ayisigi Pansiyon

 • (6 Yorum)

Otel

Ayisigi Pansiyon , Olimpos otel Olympos'da bulunan bir Hoş stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Ayisigi Pansiyon , Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Don Kişot Pansiyon

5.0

Don Kişot Pansiyon

 • (6 Yorum)

Otel

Don Kişot Pansiyon, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir Hoş stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Don Kişot Pansiyon, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Varuna Pansiyon

5.0

Varuna Pansiyon

 • (6 Yorum)

Otel

Varuna Pansiyon, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir Türkçe stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Varuna Pansiyon, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Salinas Wooden Houses

Salinas Wooden Houses

 • (0 Yorum)

Otel

Salinas Wooden Houses, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Salinas Wooden Houses, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Fifties Corner

4.5

Fifties Corner

 • (6 Yorum)

Otel

Fifties Corner Daire, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Fifties Corner Daire, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Kunduz Kamp

4.6

Kunduz Kamp

 • (8 Yorum)

Otel

Kunduz Kamp, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Kunduz Kamp, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Deep Green Bungalows

4.6

Deep Green Bungalows

 • (10 Yorum)

Bungalov

Deep Green Bungalows, Olimpos otel Olympos'da bulunan bir Aile stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Deep Green Bungalows, Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Olympos Village Relaxury Hotel

4.4

Olympos Village Relaxury Hotel

 • (10 Yorum)

Apart

Olympos Village Relaxury Hotel , Olimpos otel Olympos'da bulunan bir Aile stili oteldir. Olympos'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Olympos Village Relaxury Hotel , Olimposoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Kumluca Türkiye 'nin bir ilçesi olup Antalya iline bağlıdır. Bu sayfa Kumluca ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Antalya bölgesinde bulunan Kumluca ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Kumluca ilçesinin toplam 41 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Mavikent Mah. ‚Äòsidir. Kumluca nüfusu 2018 yılına göre 68.610. Bu nüfus, 34.659 erkek ve 33.951 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,52 erkek, %49,48 kadındır. Antalya merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Antalya'nın önemli ilçelerinden biridir. Antalya ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Kumluca ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Kumluca
 3. Kumluca Gezilecek Yerler
 4. Kumluca Otelleri
 5. Kumluca Restoranları
 6. Kumluca Müzeleri
 7. Kumluca Etkinlikler