Beğen

Antalya’yı ziyaret eden kullanıcılar Agora AVM binasını da gezerek güzel anlar yaşamak isteyebilir. Bu konuda bu yerden söz edeceğiz.

Antalya, turizm merkezi olarak ön plana çıkıyor. Bu yere uğrayarak buradaki pek çok bölgeyi ziyaret eden bir turist veya vatandaş, yaptığı ziyaret sonrasında biraz da eğlenceye veya alışverişe vakit ayırmak isteyebilir. Bunun için yer alan alışveriş merkezlerinden birisi Agora alışveriş merkezi olarak karşımıza çıkıyor olmakta. Bu yerin sunmuş olduğu pek çok olanak, müşterilerin buradan en iyi keyfi almasını sağlıyor.

Agora AVM ile ilgili detaylı bilgi

Agora alışveriş merkezi, turizm merkezlerinden birisi olan Antalya’da kurulmuş bir alışveriş merkezi olarak yer alıyor. Bu bölgede hem yerli vatandaşların hem diğer bölgeden gelenlerin yararlanması için bulunan bu bina, 2017’den beri Antalya’da hizmet veren bir bina olmakta. Büyük bir binaya sahip olan Agora alışveriş merkezi, modaya ayak uydurarak pek çok markaya ev sahipliği yapıyor. Popüler markaların dahi bulunmuş olduğu bu yerde insanlar doyasıya vakit geçirerek güzel alışverişler yapabiliyor olacak.

Agora AVM

Agora AVM, modern mimarisi ve kaliteli tasarımı ile beraber kullanıcılarını karşılıyor. Bu bölgede yalnızca alışveriş yapmak için mağazalar bulunmuyor, aynı zamanda eğlence sektörüne girip eğlenceli vakit geçirmek için de çeşitli araçlar yer alıyor. Örneğin hızlı trene binerek eğlenceyi dibine kadar yaşamak mümkün olurken sinema ile birlikte kullanıcılar vizyona yeni girmiş filmleri izleyebiliyor. Geniş bir alışveriş merkezi olan Agora alışveriş merkezi, tepesinde bulunan saatin yanı sıra içerisinde dolaşılması için geniş bir peyzaja sahip. Alışveriş merkezi adeta bir yaşam sitesi olarak karşımızda duruyor.

Bu yerin sunmuş olduğu bir diğer özellik yiyecek içecek sektörü sayesinde yeme ve içme imkanlarından faydalanmanın mümkün oluşu. Alışveriş yaparken karnı acıkan bir insan hemen yiyecek içecek sektörüne hizmet veren bir mağazaya giderek karnını doyurabiliyor. Eğer bir müşteri çocuğu ile birlikte geldiyse hemen parka giderek parkta doyasıya bir eğlence yaşayabilir. Parkta hem çocuklar hem de yetişkinler için aletler bulunuyor.

Holimax


Antalya otelleri
Muğla otelleri