Beğen

Antalya Öğretmenevi, Antalya’nın bilinmesi gereken noktalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda Antalya Öğretmenevi’nden söz ediyor olacağız.

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya, turizm kenti olarak ön plana çıkıyor. Turizmden yüksek miktarda gelir elde eden bu şehir, sunmuş olduğu pek çok olanak ile de ön plana çıkıyor. Ziyaretçilerin tercih ettiği bir nokta olan Antalya’daki öğretmenevi, bilinmesi gereken önemli binalardan birisi olmakta.

Antalya Öğretmenevi Hakkında Bilgi

Antalya’da yer alan öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, 17 Nisan 1995 tarihinden beri hizmet veren bir bina. Antalya Havalimanına 20 kilometre uzaklıkta bulunan bu yer, şehirler arası otobüs terminaline 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Turistlerin gözdesi olan Konyaaltı Plajı’na ise 3 uzaklıkta yer alıyor. Antalya Öğretmenevi, sunmuş olduğu olanaklar ile burada konaklamak isteyenlere en iyi imkanları oluşturmaya çalışıyor. Öğretmenevi, 78 konaklama alanına ve 168 yatak kapasitesine sahip bir bina.

Antalya Öğretmenevi, sunduğu özellikler ile öne çıkan bir bina. Binadaki her bir oda özenle tasarlanmış ve detaylı bir şekilde düzenlenmiş durumda. Her odada banyo, tuvalet, klima, LCD televizyon, balkon, mini buzdolabı ve saç kurutma makinesi gibi pek çok şey bulunuyor. Antalya Öğretmenevi’nin sunmuş olduğu hizmetlerden birisi de her zaman kesintisiz bir şekilde sıcak su hizmeti sağlaması. Ferah bir ortama sahip olmasıyla da öne çıkan bu bina, temiz ve modern mutfağı ile yemek hizmetine önem gösteriyor. Usta aşçılar ile Türk mutfağında yer alan pek çok yemeği üreten aşçılarımız, müşterilerine özenle hizmet veriyor. Binada 220 kişilik restaurantın yanı sıra bir de 150 kişilik teras restaurant bulunuyor.

Antalya Öğretmenevi

Antalya Öğretmenevi, daha birçok imkanla birlikte konaklamak isteyenleri düşünmüş durumda. Projeksiyon, bilgisayar, kablosuz internet ve motorlu otomatik perde sistemi gibi pek çok teknolojiyi ve donanımı bünyesinde bulunduran öğretmenevi, müşterilerin bu özelliklerden en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyor. Öğretmenevi, bu özelliklerin yanı sıra bir de 350 kişilik toplantı salonu ile ön plana çıkıyor. Geniş kapasitesi sayesinde konuklarını burada rahatlıkla ağırlayabilecek olan toplantı salonu, toplantı yapmak isteyenlere açık bir ortam olarak bulunuyor.

Antalya Öğretmenevi’nin sunmuş olduğu bir diğer özellik düğün, nişan, doğum günü ve sünnet gibi herhangi bir özel gün için geniş bir alana sahip oluşu. 750 kişilik açık alanı ile ön plana çıkan öğretmenevi, yüksek kapasitesi sayesinde büyük etkinlikleri mümkün kılıyor. Açık alanın yanı sıra bir de yüzme havuzu bulunan öğretmenevinde ziyaretçiler buraya gelerek yüzebiliyor, zamanın keyfine varabiliyor. Yüzme havuzunun kapasitesi 100 olarak belirtilmiş durumda. Havuz, hijyen kurallarına uygun bir şekilde temiz tutuluyor. Bu sayede yüzmek isteyenler sağlıklı bir ortamda bu aktiviteden yararlanabiliyor.

Antalya Öğretmenevi, daha birçok özelliği ile kullanıcılara pek çok imkan tanıyor. Geniş odalara sahip olan öğretmenevinin sunmuş olduğu bir diğer hizmet kafe hizmeti olmakta. Bir peyzajın içerisinde yer alan kafe, insanların yeşil ile bir arada kahve, çay ve diğer içecekleri içmesini sağlıyor. Öğretmenevinde 50 kişilik kamelyalı ve süs havuzlu bir çay bahçesi de yer alıyor. Buranın mimarisine önem gösteren firma, tasarım konusunda güzel bir iş çıkarmış durumda. Çay bahçesinin yanı sıra 20 ve 40 kişilik özel yemek ve toplantı salonu da bina içerisinde yer alıyor olmakta. 50 araçlık otopark ile müşterilerine en iyi hizmeti sunma konusunda etkili bir firma olmaya çalışan Antalya Öğretmenevi’nin kütüphanesi dahi yer alıyor. Kullanıcılar, modern görünüme sahip bu binada konaklayarak güzel anlar yaşayabilir.

Holimax


Antalya otelleri
Muğla otelleri