Beğen

MarkAntalya ziyareti gerçekleştirmek isteyen bireyler için bu konuda bu mağaza hakkında çeşitli bilgileri siz değerli okurlara bildiriyor olacağız.

Günümüzde ülkemizde pek çok mağaza bulunuyor. Alışveriş merkezleri ile birlikte bu mağazalar tek çatı altında toplanırken insanlar buradaki yerleri gezerek birden fazla yere yakın mesafeden gitmiş oluyor. Bu sayede şehirde uzun uzun dolaşmak yerine kısa mesafede pek çok mağazayı dolaşan kullanıcı, rahat bir alışveriş sürecine giriyor. Alışveriş merkezleri yalnızca ürün almak için değil aynı zamanda yemek ve eğlence amaçlı da tercih ediliyor. Bu konuda tanınan firmalardan birisi olan bu mağaza, önemli bir yere sahip.

MarkAntalya hakkında bilgi

Antalya’da yer alan bu mağaza, 2013 yılında kurulan ve o yıldan günümüze kadar hizmet sunmaya devam eden büyük bir alışveriş merkezi olmakta. Antalya’nın göbeğinde bulunan alışveriş merkezi, yalnızca insanların giyim ve teknoloji gibi sektörlerde alışveriş yapmasını sağlamıyor aynı zamanda eğlence ve lezzet sektöründen de faydalanmasında etkili olmaya çalışıyor. Güncel modanın yer aldığı bu yer büyüklüğü ve popüler mağazaları ile ön plana çıkarken kullanıcılar yalnızca burada gezerek pek çok ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

MarkAntalya

Şehrin kalbinde bulunan MarkAntalya, 55.000 metrekare alana sahip olmasıyla insanların gezebileceği devasa bir alan sunuyor. Antalya’da daha önce bulunmayan markalara da ev sahipliği yapan bu bina, 150’nin üzerinde markayı kullanıcılar ile buluşturuyor. Seçkin markalara yer veren ve modern mimarisiyle ön plana çıkan MarkAntalya’nın teras alanı ve 3.000 araçlık otoparkı da bulunuyor. Mağazanın açılış ve kapanış saati 10.00 ile 22.00 arasında yer almakta. Salgın süresince bir süreliğine kısalan mesai saatleri tekrardan uzatılmış durumda.

Mağazanın sunmuş olduğu pek çok ayrıcalık bulunuyor. Bunlardan birisi etkinliklere yer veriyor oluşu. Çeşitli etkinlikler ile birlikte kullanıcıları eğlendiren ve onları bilgilendiren firma, çekilişler de düzenliyor. Firmanın sunmuş olduğu bir diğer avantaj sinema imkanını sunuyor olması. Sinema sayesinde müşteriler vizyona yeni giren filmleri izleyerek bu filmlerden en iyi şekilde faydalanabiliyor.

Holimax


Antalya otelleri
Muğla otelleri