Beğen

Shemall alışveriş merkezi, müşterilerine sunmuş olduğu pek çok ayrıcalık ile bilinen Antalya’nın önemli alışveriş merkezleri arasında yer alıyor.

Günümüzde pek çok alışveriş merkezi bulunuyor. Her bir alışveriş merkezi boyutuyla, eğlence alanlarıyla, yiyecek içecek sektörüyle veya içerisindeki mağaza sayısı gibi daha birçok özelliği ile ön plana çıkabiliyor. Her bir alışveriş merkezi sunmuş olduğu hizmetler ile beraber etkili olmaya çalışıyor ve birçoğu kendini geliştirme yolunda ilerliyor. Bunlardan birisi de Antalya’da yer alan alışveriş merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda siz değerli üyelerimiz için bu alışveriş merkezi hakkında bazı bilgiler sunmak istiyoruz.

Shemall hakkında bilgi ve tarihi

Alışveriş merkezleri arasında Antalya’nın bilinen binalarından birisi olan Shemall’la ilgili pek çok detay yer alıyor. Lara bölgesinin en nezih semtlerinden birisinde yer alan bu yer, 2008 yılından beri müşterilerine hizmet sunuyor olmakta. Sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde bu zamana kadar daha büyük bir firma haline gelen bu yer, müşterileri tarafından da beğeniyle karşılanıyor. 2008 yılından beri pek çok mağazaya ev sahipliği yapan ve gelişmesini sürdüren alışveriş merkezinin 7’de 70’e uğrak noktası olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Shemall

Sabah 10.00, akşam 22.00 saatleri arasında açık olan mağaza, yalnızca giyim, teknoloji ve ayakkabı gibi ürünlere yer vermiyor aynı zamanda lezzet ve eğlence sektörüne de ağırlık veriyor. Shemall’ın sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde kullanıcılar bu fırsattan en iyi şekilde faydalanabiliyor. Shemall alışveriş merkezi, bu özelliklerinin yanı sıra çeşitli hizmetlerle ve odalarla da ön plana çıkarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Alışveriş merkezi pek çok avantaj ile beraber kullanıcıların bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmasında etkili olma yolunda ilerliyor bulunmakta. Firmanın sunmuş olduğu avantajlardan birisi bebek bakım odasına sahip oluşu. Bebek bakım odası sayesinde müşteriler rahatlıkla alışveriş yapabiliyor olacak. Bu yerin sunmuş olduğu bir diğer ayrıcalık 250 araçlık konforlu otoparka sahip olması. Bu sayede müşteriler araçlarını park ederek bina içerisinde doyasıya geziyor olacak.

Holimax


Antalya otelleri
Muğla otelleri