icon
Yükleniyor..
Efeler

Efeler

Türkiye > Aydın > Efeler

Tüm Liste ➤

Efeler Oteller

En iyi Efeler Oteller listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Efeler Oteller

Yeni

Şuanda sitemizde Efeler bölgesi için Oteller bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Efeler Yeme &  İçme

En iyi Efeler Yeme &  İçme listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Efeler Yeme &  İçme

Yeni

Şuanda sitemizde Efeler bölgesi için Yeme &  İçme bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Efeler Müzeler

En iyi Efeler Müzeler listesi burada.


Aydın Arkeoloji Müzesi

4.3

Aydın Arkeoloji Müzesi

Efeler merkezine 1 km mesafede

Aydın Arkeoloji Müzesi : Aydın il merkezinde yer alan bu müze içerisinde farklı antik kentlere dair eserleri görebilmek mümkün olmaktadır. Alinda, Alabanda, Amyzon, Harpasa, Magnesia, Mastaura, Myus gibi antik kentlerin yanı sıra Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait bulguları da içermektedir.

Efeler

Devlet Müzesi

14 Yorum

Tüm Liste ➤

Efeler Etkinlik

En iyi Efeler Etkinlik listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Efeler Etkinlik

Yeni

Şuanda sitemizde Efeler bölgesi için Etkinlik bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Efeler Gezilecek Yerler

En iyi Efeler Gezilecek Yerler listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Efeler Gezilecek Yerler

Yeni

Şuanda sitemizde Efeler bölgesi için Gezilecek Yerler bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Efeler Türkiye 'nin bir ilçesi olup Aydın iline bağlıdır. Bu sayfa Efeler ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Aydın bölgesinde bulunan Efeler ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Efeler ilçesinin toplam 83 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Girne Mah. ‚Äòsidir. Efeler nüfusu 2018 yılına göre 289.248. Bu nüfus, 143.459 erkek ve 145.789 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,60 erkek, %50,40 kadındır. Aydın merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Aydın'nın önemli ilçelerinden biridir. Aydın ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 29.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Efeler ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar