icon
Yükleniyor..
Balıkesir
KEŞFET

Balıkesir Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Balıkesir Bölgesini Keşfet

Konaklama

Balıkesir Otelleri

Restoran

Balıkesir Restoranları

Müze

Balıkesir Müzeleri

Etkinlik

Balıkesir Etkinlikleri

TREND

Balıkesir Oteller

Abroz Apart Hotel

3.2

Abroz Apart Hotel

 • (14 Yorum)

Apart

Abroz Apart Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Abroz Apart Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Haluk Otel

3.5

Haluk Otel

 • (15 Yorum)

Otel

Haluk Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Haluk Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sari Golden Sea Apart Pansiyon

4.7

Sari Golden Sea Apart Pansiyon

 • (10 Yorum)

Apart

Sari Golden Sea Apart Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sari Golden Sea Apart Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Alnata Otel Villa

3.4

Alnata Otel Villa

 • (8 Yorum)

Apart

Alnata Otel Villa hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Alnata Otel Villa Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hermess Hotel

3.5

Hermess Hotel

 • (11 Yorum)

Otel

Hermess Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hermess Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Flora Pansiyon

4.8

Flora Pansiyon

 • (13 Yorum)

Otel

Flora Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Flora Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Club Pomalin

4.3

Club Pomalin

 • (15 Yorum)

Otel

Club Pomalin hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Club Pomalin Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Divas Butik Otel Ören

4.4

Divas Butik Otel Ören

 • (8 Yorum)

Otel

Divas Butik Otel Ören hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Divas Butik Otel Ören Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Çökertme Butik Otel Motel

4.1

Çökertme Butik Otel Motel

 • (17 Yorum)

Otel

Çökertme Butik Otel Motel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Çökertme Butik Otel Motel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ayris Apart

5.0

Ayris Apart

 • (9 Yorum)

Apart

Ayris Apart hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ayris Apart Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ela Ela Apart

3.8

Ela Ela Apart

 • (9 Yorum)

Apart

Ela Ela Apart hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ela Ela Apart Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Umuthan Apartotel

4.7

Umuthan Apartotel

 • (10 Yorum)

Apart

Umuthan Apartotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Umuthan Apartotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Oren Bonn Apart

4.8

Oren Bonn Apart

 • (10 Yorum)

Apart

Oren Bonn Apart hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Oren Bonn Apart Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Otel Deniz Yıldızı

4.0

Otel Deniz Yıldızı

 • (12 Yorum)

Otel

Otel Deniz Yıldızı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Otel Deniz Yıldızı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Almira Apart Motel

3.0

Almira Apart Motel

 • (8 Yorum)

Apart

Almira Apart Motel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Almira Apart Motel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Balıkesir, Marmara bölgesinde bulunan bir Türkiye’nin en kalabalık on yedinci şehridir. 2020 Yılı verilerine göre nüfusu 1.240.285’dir. Homeros’un İlyada’da İda denilen Balıkesir’e hoş geldiniz, aynı zamanda Türkiye’nin Marmara ve Ege bölgelerinin en iyi özelliklerini sunan büyüleyici bir şehir . Şehir mitolojik Kazdağı’nın (Kaz Dağı) yakınında bulunmaktadır. Balıkesir, milli parklara, arkeolojik harikalara, termal sulara, büyük Ege mutfağına, mavi bayraklı plajlara, tatil beldesi kasabalarına, küçük adalara ve daha fazlasına ev sahipliği yapıyor ve hepsini harika bir tatilde deneyimleyebilirsiniz. Balıkesir’i tatil destinasyonları listesinin en üstüne yerleştirmenizi öneririz. Türkiye genelinde ise iki deniz ile komşu olan sadece 6 il vardır. Doğa, mutfak ve tarih uyum içinde. Balıkesir, tarih ve kültürün yaşamla birleştiği bir yer. 22 küçük adadan oluşan bu sahil kenti, popüler bir turizm merkezidir.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Balıkesir
 3. Balıkesir Gezilecek Yerler
 4. Balıkesir Otelleri
 5. Balıkesir Restoranları
 6. Balıkesir Müzeleri
 7. Balıkesir Etkinlikler