icon
Yükleniyor..
Bolu
KEŞFET

Bolu Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Bolu Bölgesini Keşfet

Konaklama

Bolu Otelleri

Restoran

Bolu Restoranları

Müze

Bolu Müzeleri

Etkinlik

Bolu Etkinlikleri

TREND

Bolu Oteller

Habitat Mesire Yerleri Yedigöller Milli Parkı

4.2

Habitat Mesire Yerleri Yedigöller Milli Parkı

 • (13 Yorum)

Otel

Habitat Mesire Yerleri, Yedigöller Milli Parkı otel Yedigoller'da bulunan bir Türkçe stili oteldir. Yedigoller'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Habitat Mesire Yerleri, Yedigöller Milli Parkıoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Seben Bungalov Solaklar

Seben Bungalov Solaklar

 • (0 Yorum)

Bungalov

Seben Bungalov Özel Konukevi, Solaklar otel Solaklar'da bulunan bir stili oteldir. Solaklar'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Seben Bungalov Özel Konukevi, Solaklaroteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Demsa Royal Hotel Kumcuk

4.1

Demsa Royal Hotel Kumcuk

 • (13 Yorum)

Otel

Demsa Royal Hotel, Kumcuk otel Kumcuk'da bulunan bir stili oteldir. Kumcuk'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Demsa Royal Hotel, Kumcukoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Poi Oberj Kartalkaya Otel Kındıra

3.8

Poi Oberj Kartalkaya Otel Kındıra

 • (10 Yorum)

Otel

Poi Oberj Kartalkaya Otel, Kındıra otel Kindira'da bulunan bir stili oteldir. Kindira'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Poi Oberj Kartalkaya Otel, Kındıraoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Dag Evi Havullu

5.0

Dag Evi Havullu

 • (1 Yorum)

Otel

Dag Evi, Havullu otel Havullu'da bulunan bir stili oteldir. Havullu'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Dag Evi, Havulluoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Albayrak City Otel

4.9

Albayrak City Otel

 • (14 Yorum)

Otel

Albayrak City Otel , Gerede otel Gerede'da bulunan bir stili oteldir. Gerede'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Albayrak City Otel , Geredeoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Yayla Mocamp

2.9

Yayla Mocamp

 • (12 Yorum)

Otel

Yayla Mocamp Özel Konukevi, Gerede otel Gerede'da bulunan bir stili oteldir. Gerede'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Yayla Mocamp Özel Konukevi, Geredeoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Konuk Hotel

4.6

Konuk Hotel

 • (12 Yorum)

Otel

Konuk Hotel Özel Otel, Gerede otel Gerede'da bulunan bir stili oteldir. Gerede'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Konuk Hotel Özel Otel, Geredeoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

The Sign Esentepe Hotel & Ski Center

4.6

The Sign Esentepe Hotel & Ski Center

 • (15 Yorum)

Otel

The Sign Esentepe Hotel & Ski Center, Gerede otel Gerede'da bulunan bir stili oteldir. Gerede'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. The Sign Esentepe Hotel & Ski Center, Geredeoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Abant Baris Pansiyon

5.0

Abant Baris Pansiyon

 • (1 Yorum)

Otel

Abant Baris Pansiyon , Dereceören otel Dereceoren'da bulunan bir stili oteldir. Dereceoren'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Abant Baris Pansiyon , Dereceörenoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Abant Paşa Pansiyon

4.7

Abant Paşa Pansiyon

 • (9 Yorum)

Otel

Abant Paşa Pansiyon , Dereceören otel Dereceoren'da bulunan bir stili oteldir. Dereceoren'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Abant Paşa Pansiyon , Dereceörenoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Vonresort Abant Otel

4.3

Vonresort Abant Otel

 • (10 Yorum)

Otel

VONRESORT Abant Otel, Dereceören otel Dereceoren'da bulunan bir Aile stili oteldir. Dereceoren'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. VONRESORT Abant Otel, Dereceörenoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Abant Manzara Otel Kulübe

4.4

Abant Manzara Otel Kulübe

 • (10 Yorum)

Otel

Abant Manzara Otel Kulübe, Dereceören otel Dereceoren'da bulunan bir stili oteldir. Dereceoren'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Abant Manzara Otel Kulübe, Dereceörenoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Havva Suite Dağkent

Havva Suite Dağkent

 • (0 Yorum)

Otel

Havva Suite , Dağkent otel Dagkent'da bulunan bir stili oteldir. Dagkent'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Havva Suite , Dağkentoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Mekan Ilika Hotel Apart

4.8

Mekan Ilika Hotel Apart

 • (11 Yorum)

Apart

Mekan Ilika Hotel Apart , Bolu otel Bolu'da bulunan bir stili oteldir. Bolu'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Mekan Ilika Hotel Apart , Boluoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Bolu ili Türkiye'nin kuzeybatısında yer alan bir ildir. 7.410 km_'lik bir alanı kaplar ve nüfus 303 184 dir. Bu, uzun bir geçmişi olan Bolu şehri merkezli çekici bir ormanlık dağlık bölgedir. Bol orman var ama tarım arazisi az. İyi peynirler ve krema gibi bazı bahçe ürünleri ve süt ürünleri üretimi vardır, bunların çoğu yerel olarak tüketilir veya satılır, özellikle Bolu'nun büyük bir ticareti olduğu için: Bolu Dağı, İstanbul – Ankara karayolu üzerindeki başlıca topografik engeldi ama 2007 de Bolu Dağ Tüneli açıldığında, gezginlerin çoğu burada yiyecek ve ferahlık için durmaya başladı. Bolu, kaliteli bir mutfak geleneğine sahiptir. Mengen'de yıllık aşçılık yarışmaları düzenlenmektedir. Ormanlar, göller ve dağlar, üç geyik türü ve çok popüler hafta sonu yürüyüşçüler ve dağcılar için tatil çekimleri dahil olmak üzere vahşi yaşam açısından zengindir. İlin bir kısmı depremlere karşı savunmasızdır. Bolu'nun ilk kurulduğu zaman kesin olarak bilinmemektedir. Yaklaşık 100.000 yıl öncesine ait bölgenin o zamanlar yerleşim yeri olduğunu gösteren bazı arkeolojik bulgular vardır .

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Bolu
 3. Bolu Gezilecek Yerler
 4. Bolu Otelleri
 5. Bolu Restoranları
 6. Bolu Müzeleri
 7. Bolu Etkinlikler