icon
Yükleniyor..
Edirne

Edirne Oteller

En iyi Edirne Oteller listesi burada.


Hotel Edirne Palace

4.8

Hotel Edirne Palace

Edirne merkezine 1 km mesafede

Hotel Edirne Palace otel Edirne'da bulunan bir Aile stili oteldir. Edirne'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Hotel Edirne Palaceoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Edirne

Otel

12 Yorum

Cavit Duvan Prestige Hotel

3.8

Cavit Duvan Prestige Hotel

Edirne merkezine 1 km mesafede

Cavit Duvan Prestige Hotel, Edirne otel Edirne'da bulunan bir İş stili oteldir. Edirne'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Cavit Duvan Prestige Hotel, Edirneoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Edirne

Otel

12 Yorum

Hilly Hotel

4.5

Hilly Hotel

Edirne merkezine 1 km mesafede

Hilly Hotel, Edirne otel Edirne'da bulunan bir Hoş stili oteldir. Edirne'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Hilly Hotel, Edirneoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Edirne

Otel

11 Yorum

Edirne, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında bulunan bir şehirdir. 2019 Yılı verilerine göre nüfusu 413.903 kişidir. Şehir içinde bulunduğu Trakya parçası Marmara bölgesinde de mutluluk kenti olarak bilinen Türkiye'nin,. Bu ince sınır şehri, camileri, çarşıları, köprüleri, tarihi evleri, Tunca ve Meriç nehirleri, dünyaca ünlü Kırkpınar Yağlı Güreş festivali ve görkemli Selimiye Camii Sosyal Kompleksi ile Türkiye'ye giren ziyaretçileri karşılıyor. Bu kılavuza göz atın, böylece Edirne'nin gitmeden önce neler sunabileceğini öğrenebilirsiniz. Avrupa lezzeti olan Edirne, Osmanlı İmparatorluğu'nun ikinci başkentiydi. Bu nedenle Edirne kültürel mirasımızın en yoğun hissedildiği şehirdir. Gelin ve bu güzel Türk şehrinde unutulmaz anıları yaşayın .

Katkı Sağlayanlar