icon
Yükleniyor..
Aziziye

Aziziye

Türkiye > Erzurum > Aziziye

Tüm Liste ➤

Aziziye Oteller

En iyi Aziziye Oteller listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Aziziye Oteller

Yeni

Şuanda sitemizde Aziziye bölgesi için Oteller bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Aziziye Yeme &  İçme

En iyi Aziziye Yeme &  İçme listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Aziziye Yeme &  İçme

Yeni

Şuanda sitemizde Aziziye bölgesi için Yeme &  İçme bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Aziziye Müzeler

En iyi Aziziye Müzeler listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Aziziye Müzeler

Yeni

Şuanda sitemizde Aziziye bölgesi için Müzeler bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Aziziye Etkinlik

En iyi Aziziye Etkinlik listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Aziziye Etkinlik

Yeni

Şuanda sitemizde Aziziye bölgesi için Etkinlik bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Aziziye Gezilecek Yerler

En iyi Aziziye Gezilecek Yerler listesi burada.


Hacı Ibrahim Cami

4.3

Hacı Ibrahim Cami

Aziziye merkezine 1 km mesafede

Hacı Ibrahim Cami: Aziziye bölgesinde bulunan Dini Yerler ‘den biridir.Hacı Ibrahim Cami Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Aziziye

Dini Yer

3 Yorum

Aziziye Türkiye 'nin bir ilçesi olup Erzurum iline bağlıdır. Bu sayfa Aziziye ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Erzurum bölgesinde bulunan Aziziye ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Aziziye ilçesinin toplam 72 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Saltuklu Mah. ‚Äòsidir. Aziziye nüfusu 2018 yılına göre 62.289. Bu nüfus, 32.078 erkek ve 30.211 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %51,50 erkek, %48,50 kadındır. Erzurum merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Erzurum'nın önemli ilçelerinden biridir. Erzurum ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 01.02.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Aziziye ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar