icon
Yükleniyor..
Hatay

Hatay Oteller

En iyi Hatay Oteller listesi burada.


Marin Apart Otel Uluçınar

2.5

Marin Apart Otel Uluçınar

Hatay merkezine 1 km mesafede

Marin Apart Otel, Uluçınar otel Ulucinar'da bulunan bir stili oteldir. Ulucinar'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Marin Apart Otel, Uluçınaroteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Hatay

Apart

6 Yorum

Green Hamamat Otel Villa

2.0

Green Hamamat Otel Villa

Hatay merkezine 1 km mesafede

Green Hamamat Otel Villa, Hatay İli otel Hatay'da bulunan bir stili oteldir. Hatay'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Green Hamamat Otel Villa, Hatay İlioteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Hatay

Apart

2 Yorum

Reyhanli Otelleri̇ Tuğra Otel Hasan Demi̇R

5.0

Reyhanli Otelleri̇ Tuğra Otel Hasan Demi̇R

Hatay merkezine 1 km mesafede

Reyhanli Otelleri̇, Tuğra Otel, Hasan Demi̇r, Hatay İli otel Hatay'da bulunan bir stili oteldir. Hatay'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Reyhanli Otelleri̇, Tuğra Otel, Hasan Demi̇r, Hatay İlioteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Hatay

Otel

7 Yorum

Erzin Belediyesi Sifali Sular Moteli

3.3

Erzin Belediyesi Sifali Sular Moteli

Hatay merkezine 1 km mesafede

Erzin Belediyesi Sifali Sular Moteli otel Erzin'da bulunan bir stili oteldir. Erzin'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Erzin Belediyesi Sifali Sular Moteli oteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Hatay

Otel

6 Yorum

Hatay, Türkiye’nin Doğu Akdenizinde bulunan Tarihi bir şehirdir. 2019 Yılı verilerine göre 1.628.894 nüfusu ile Türkiye’nin en büyük 13. Şehiridir. En büyük ilçesi Antakya olup nüfusun büyük bir kısmı burada yaşamaktadır. Hatay’ın doğusunda ve güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye ve kuzeydoğusunda Gaziantep bulunur. Hatay Türkiye’nin en önemli eski yerleşim yeridir. Yapılan arkeolojik araştırmalarda milattan önce 100.000 ile 40.000 yılları arasına tarihlenen bulgulara ulaşılmıştır. İl toprakları ilk Tunç Çağından itibaren Akat Beyliği ve M.Ö. 1800-1600 yılları arasında Yamhad Krallığına bağlı bir beyliğin sınırları içerisinde yer almıştır. Daha sonra MÖ 17. yüzyıl sonlarında Hititlerin ve MÖ 1490 yıllarında Mısır’ın egemenliğine girmiştir. Ardından Urartular, Asurlular ve Persler’in egemenliğine girdi.

Katkı Sağlayanlar