icon
Yükleniyor..
Beşiktaş

Beşiktaş Gezilecek Yerler

En iyi Beşiktaş Gezilecek Yerler listesi burada.


Ortaköy Meydanı

4.8

Ortaköy Meydanı

Beşiktaş merkezine 1 km mesafede

Ortaköy: İstanbul bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Ortaköy Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Beşiktaş

Popüler Yer

5 Yorum

Beşiktaş

4.4

Beşiktaş

Beşiktaş merkezine 1 km mesafede

Beşiktaş: İstanbul bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Beşiktaş Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Beşiktaş

Popüler Yer

10 Yorum

Oguzhan Senyigit

Oguzhan Senyigit

Beşiktaş merkezine 1 km mesafede

Tailor Gueda London: Beşiktaş bölgesinde bulunan Popüler Yerler ‘den biridir.Tailor Gueda London Hakkında Yerel Rehberler tarafında yazılmış binlerce yorumu okumak için YerelNET sitesini ziyaret edin.

Beşiktaş

Popüler Yer

0 Yorum

Beşiktaş Türkiye 'nin bir ilçesi olup İstanbul iline bağlıdır. Bu sayfa Beşiktaş ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. İstanbul bölgesinde bulunan Beşiktaş ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Beşiktaş ilçesinin toplam 23 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Dikilitaş Mah. ‚Äòsidir. Beşiktaş nüfusu 2018 yılına göre 181.074. Bu nüfus, 82.810 erkek ve 98.264 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %45,73 erkek, %54,27 kadındır. İstanbul merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe İstanbul'nın önemli ilçelerinden biridir. İstanbul ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Beşiktaş ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar