icon
Yükleniyor..
Fatih
KEŞFET

Fatih Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Fatih Bölgesini Keşfet

Konaklama

Fatih Otelleri

Restoran

Fatih Restoranları

Müze

Fatih Müzeleri

Etkinlik

Fatih Etkinlikleri

TREND

Fatih Oteller

Hotelozbek

4.2

Hotelozbek

 • (5 Yorum)

Otel

Hotelozbek hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hotelozbek Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Donat Suites Hagia Sophia

4.5

Donat Suites Hagia Sophia

 • (6 Yorum)

Otel

Donat Suites Hagia Sophia hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Donat Suites Hagia Sophia Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Berlin Hotel

4.6

Berlin Hotel

 • (11 Yorum)

Otel

Berlin Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Berlin Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Malakat Istanbul Hotel

3.1

Malakat Istanbul Hotel

 • (9 Yorum)

Otel

Malakat Istanbul Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Malakat Istanbul Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Dream Suite İstanbul

5.0

Dream Suite İstanbul

 • (6 Yorum)

Otel

Dream Suite İstanbul hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Dream Suite İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hotel Best Apart

3.7

Hotel Best Apart

 • (7 Yorum)

Apart

Hotel Best Apart hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hotel Best Apart Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bluemosque Dempa Otel

3.1

Bluemosque Dempa Otel

 • (8 Yorum)

Otel

Bluemosque Dempa Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bluemosque Dempa Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Basak Apart Hotel

4.0

Basak Apart Hotel

 • (6 Yorum)

Apart

Basak Apart Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Basak Apart Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Istanbul Center Hotel

4.0

Istanbul Center Hotel

 • (5 Yorum)

Otel

Istanbul Center Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Istanbul Center Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hotel Mavirem

4.4

Hotel Mavirem

 • (7 Yorum)

Otel

Hotel Mavirem hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hotel Mavirem Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Gulec Konak Hotel

5.0

Gulec Konak Hotel

 • (9 Yorum)

Otel

Gulec Konak Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Gulec Konak Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

No12 Hotel Sultanahmet

4.3

No12 Hotel Sultanahmet

 • (12 Yorum)

Otel

No12 Hotel Sultanahmet hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. No12 Hotel Sultanahmet Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Coisin Royal Hotel

3.7

Coisin Royal Hotel

 • (9 Yorum)

Otel

Coisin Royal Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Coisin Royal Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sultanahmet Sah Hotel

4.1

Sultanahmet Sah Hotel

 • (8 Yorum)

Otel

Sultanahmet Sah Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sultanahmet Sah Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kaya Royal Hotel

3.2

Kaya Royal Hotel

 • (5 Yorum)

Otel

Kaya Royal Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Kaya Royal Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Fatih Türkiye 'nin bir ilçesi olup İstanbul iline bağlıdır. Bu sayfa Fatih ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. İstanbul bölgesinde bulunan Fatih ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Fatih ilçesinin toplam 57 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Akşemsettin Mah. ‚Äòsidir. Fatih nüfusu 2018 yılına göre 436.539. Bu nüfus, 221.118 erkek ve 215.421 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,65 erkek, %49,35 kadındır. İstanbul merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe İstanbul'nın önemli ilçelerinden biridir. İstanbul ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Fatih ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Fatih
 3. Fatih Gezilecek Yerler
 4. Fatih Otelleri
 5. Fatih Restoranları
 6. Fatih Müzeleri
 7. Fatih Etkinlikler