icon
Yükleniyor..
Üsküdar
KEŞFET

Üsküdar Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Üsküdar Bölgesini Keşfet

Konaklama

Üsküdar Otelleri

Restoran

Üsküdar Restoranları

Müze

Üsküdar Müzeleri

Etkinlik

Üsküdar Etkinlikleri

TREND

Üsküdar Gezilecek Yerler

Üsküdar Nakkaştepe Millet Bahçesi

4.1

Üsküdar Nakkaştepe Millet Bahçesi

  • (9 Yorum)

Turistik Yer

Üsküdar Nakkaştepe Millet Bahçesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Üsküdar Nakkaştepe Millet Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Selman Ağa Türbesi

4.6

Selman Ağa Türbesi

  • (7 Yorum)

Dini Yer

Selman Ağa Türbesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Selman Ağa Türbesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Üsküdar Türkiye 'nin bir ilçesi olup İstanbul iline bağlıdır. Bu sayfa Üsküdar ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. İstanbul bölgesinde bulunan Üsküdar ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Üsküdar ilçesinin toplam 33 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Cumhuriyet Mah. ‚Äòsidir. Üsküdar nüfusu 2018 yılına göre 529.145. Bu nüfus, 257.831 erkek ve 271.314 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %48,73 erkek, %51,27 kadındır. İstanbul merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe İstanbul'nın önemli ilçelerinden biridir. İstanbul ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Üsküdar ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar  1. Ana Sayfa
  2. Üsküdar
  3. Üsküdar Gezilecek Yerler
  4. Üsküdar Otelleri
  5. Üsküdar Restoranları
  6. Üsküdar Müzeleri
  7. Üsküdar Etkinlikler