icon
Yükleniyor..
Bergama
KEŞFET

Bergama Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Bergama Bölgesini Keşfet

Konaklama

Bergama Otelleri

Restoran

Bergama Restoranları

Müze

Bergama Müzeleri

Etkinlik

Bergama Etkinlikleri

TREND

Bergama Müzeler

Pergamon Antik Kenti

4.8

Pergamon Antik Kenti

  • (12 Yorum)

Antik Kent

Pergamon Antik Kenti hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Pergamon Antik Kenti Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bergama Müzesi

4.6

Bergama Müzesi

  • (10 Yorum)

Devlet Müzesi

Bergama Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bergama Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bergamalı Kadri Eğitim Tarihi Müzesi

4.7

Bergamalı Kadri Eğitim Tarihi Müzesi

  • (6 Yorum)

Devlet Müzesi

Bergamalı Kadri Eğitim Tarihi Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bergamalı Kadri Eğitim Tarihi Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bergama Türkiye 'nin bir ilçesi olup İzmir iline bağlıdır. Bu sayfa Bergama ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. İzmir bölgesinde bulunan Bergama ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Bergama ilçesinin toplam 137 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Fatih Mah. ‚Äòsidir. Bergama nüfusu 2018 yılına göre 103.185. Bu nüfus, 51.920 erkek ve 51.265 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,32 erkek, %49,68 kadındır. İzmir merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe İzmir'nın önemli ilçelerinden biridir. İzmir ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Bergama ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar  1. Ana Sayfa
  2. Bergama
  3. Bergama Gezilecek Yerler
  4. Bergama Otelleri
  5. Bergama Restoranları
  6. Bergama Müzeleri
  7. Bergama Etkinlikler