icon
Yükleniyor..
Karşiyaka

Karşiyaka Oteller

En iyi Karşiyaka Oteller listesi burada.


Otel Beyaz Inci Yaka

4.4

Otel Beyaz Inci Yaka

Karşiyaka merkezine 1 km mesafede

Otel Beyaz Inci, Yaka otel Yaka'da bulunan bir stili oteldir. Yaka'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Otel Beyaz Inci, Yakaoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Karşiyaka

Otel

11 Yorum

Camalti Gardenlife Otel Yaka

Camalti Gardenlife Otel Yaka

Karşiyaka merkezine 1 km mesafede

Camalti GardenLife Otel , Yaka otel Yaka'da bulunan bir Türkçe stili oteldir. Yaka'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Camalti GardenLife Otel , Yakaoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Karşiyaka

Otel

0 Yorum

Hotel Katerina Sarayı

4.3

Hotel Katerina Sarayı

Karşiyaka merkezine 1 km mesafede

Hotel Katerina Sarayı, Kars otel Kars'da bulunan bir Merkezi Konuma Sahip stili oteldir. Kars'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Hotel Katerina Sarayı, Karsoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Karşiyaka

Otel

12 Yorum

Karşıyaka Türkiye 'nin bir ilçesi olup İzmir iline bağlıdır. Bu sayfa Karşıyaka ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. İzmir bölgesinde bulunan Karşıyaka ilçesinin toplam yüzölçümü 102,4 kilometre karedir. Karşıyaka ilçesinin toplam 27 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Yalı Mah. ‚Äòsidir. Karşıyaka nüfusu 2018 yılına göre 344.140. Bu nüfus, 161.345 erkek ve 182.795 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %46,88 erkek, %53,12 kadındır. İzmir merkeze 16 km uzaklıkta olan ilçe İzmir'nın önemli ilçelerinden biridir. KARşIYAKA TANITIM Karşıyaka İzmir ilinin en naif, en güzel, en kaliteli bir ilçesi olarak sizlerin karşısına çıkmakta ve bu kaliteyi her zaman hissetmektesiniz. Karşıyaka ilçesine en kaliteli ilçe olarak söylememizin en önemli nedeni bütün şehrin özelliğini bizzat içerisinde barındırmasından kaynaklıdır. Genellikle halkının çoğunluğu eğitim almış ve üst zengin kesim olmaktadır ve bu yüzden de ilçe bu şekle göre oluşturulmuştur. İzmir‚ e giden herhangi bir insanın sadece Karşıyaka merkez ilçesini gördüm diye söylemesi ile İzmir‚ i gezdim durumu için yeterlidir. Birçok fırsatı da bulunan Karşıyaka gerçekten İzmir şehrinin bambaşka bir dünyası olmakta ve yaşanılmak istenen yerler arasında yer almaktadır. 35 BUÇUK İzmir şehrinin Karşıyaka ilçesine gittiğiniz zaman herhangi bir kişiden ‚"35 Buçuk‚Äù sözünü duymanız gayet normal bir durumdur çünkü Karşıyaka ilçesinin asıl sembolü bu sözdür. Aynı zamanda bir futbol takımına da sahip olan Karşıyaka, 35 Buçuk sözü ile de anılmaktadır ve bu şekilde sembolleşmiştir. Karşıyaka ilçesinde bulunan ve oldukça meşhur olan Kordon ise oldukça fazla hoşunuza gidecek ve orada yürüyüş yapmaktan keyif alacaksınız, bu kordon genellikle günün her saatinde dolu olmakta ve koşu ya da yürüyüş yapanların sayısı oldukça fazla olmaktadır. Bu yer için bir bakıma İstanbul‚ un Moda sahil yolu da denebilir. TABİAT PARKI Karşıyaka İlçesinin denize sıfır olmasının yanı sıra büyük bir tabiat parkına sahip olması ile de oldukça güzel bir ilçedir ve bu şekilde birçok ziyaretçi almaktadır. Genellikle bu tabiat parkı hafta sonları oldukça kalabalık olmakta ve ziyaretçi akınına uğramakta, Karşıyakalılar burada piknik, kamp eğlenceleri ile hoşça vakit geçirmekteler. İzmir kısa bir zaman önce ünlü bir dergi tarafından yapılan oylamaya göre yaşanılabilir bir kent seçilmişti ve seçilmesinin en büyük nedeni de yine Karşıyaka ilçesi olmaktadır çünkü buradaki yaşayış ve yaşam tarzı Batılı ülkeler ile oldukça fazla bir şekilde benzemekte ve her kesimden insanın bulunmasından dolayıdır. Bizlerde kesin olarak diyoruz ki gönül rahatlığı ile Karşıyaka da yaşayabilirsiniz ama tabi maddi durumunuz iyiyse.

Katkı Sağlayanlar