icon
Kars
KEŞFET

Kars Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Kars Bölgesini Keşfet

Konaklama

Kars Otelleri

Restoran

Kars Restoranları

Müze

Kars Müzeleri

Etkinlik

Kars Etkinlikleri

TREND

Kars Müzeler

Ani Harabeleri

4.6

Ani Harabeleri

  • (19 Yorum)

Devlet Müzesi

Ani Harabeleri hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ani Harabeleri Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bogatepe Peynir Müzesi

4.8

Bogatepe Peynir Müzesi

  • (8 Yorum)

Devlet Müzesi

Bogatepe Peynir Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bogatepe Peynir Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kars, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan 285.410 nüfusuna sahip tarihi bir şehirdir. Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesindeki İpek Yolu’nda alternatif bir tatil arıyorsanız Kars, 19. yüzyıl Rusya’sından kalma pastel renkli taş binaları, etkileyici antik kalıntıları, doğal güzellikleri, kayak merkezleri ile sizin için mükemmel bir kış noktasıdır . , lezzetli yemekler ve misafirperver insanlar. Gelin ve anıtsal yapıların, tarihi dokuların ve karla kaplı kış mevsiminin tadını çıkarın . Anadolu’nun ortasından doğusuna görsel bir şölen Kars, Doğu Ekspresi ile seyahat edenler için yeni rota. Doğanın kalbinden geçen rota. Ankara Devleti Kars’a yapılan bu maceraya Türkiye Devlet Demiryolları ile davetlisiniz.

Katkı Sağlayanlar  1. Ana Sayfa
  2. Kars
  3. Kars Gezilecek Yerler
  4. Kars Otelleri
  5. Kars Restoranları
  6. Kars Müzeleri
  7. Kars Etkinlikler