icon
Yükleniyor..
Konya

Konya Oteller

En iyi Konya Oteller listesi burada.


Bayır Diamond Hotel & Convention Center

4.2

Bayır Diamond Hotel & Convention Center

Konya merkezine 1 km mesafede

Bayır Diamond Hotel & Convention Center, Konya otel Konya'da bulunan bir Büyüleyici stili oteldir. Konya'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Bayır Diamond Hotel & Convention Center, Konyaoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Konya

Otel

6 Yorum

Novotel Konya

4.2

Novotel Konya

Konya merkezine 1 km mesafede

Novotel Konya otel Konya'da bulunan bir Aile stili oteldir. Konya'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Novotel Konyaoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Konya

Otel

9 Yorum

Hich Hotel Konya

4.1

Hich Hotel Konya

Konya merkezine 1 km mesafede

Hich Hotel Konya otel Konya'da bulunan bir Romantik stili oteldir. Konya'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Hich Hotel Konyaoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Konya

Otel

10 Yorum

Konya, 41,001 km_ yüzölçümü ile Türkiye’nin km_ olarak en büyük şehiridir. 2020 yılı verilerine göre 2.250.020’lik bir nüfusa sahiptir. Ekonomi olarak Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olan Konya doğal ve tarihsel zenginlikleriyle oldukça önemli bir şehirdir. Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük, 2012 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne girmiştir. Ayrıca Şehir Anadolu Selçukluları’nın ve Karamanoğulları’nın başkentliğini yapmıştır. Ülkenin en önemli sanayi kentlerinden biri olan Konya aynı zamanda yöresel yemekleri ile oldukça ünlüdür.

Katkı Sağlayanlar