icon
Yükleniyor..
Derik

Derik

Türkiye > Mardin > Derik

Tüm Liste ➤

Derik Oteller

En iyi Derik Oteller listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Derik Oteller

Yeni

Şuanda sitemizde Derik bölgesi için Oteller bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Derik Yeme &  İçme

En iyi Derik Yeme &  İçme listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Derik Yeme &  İçme

Yeni

Şuanda sitemizde Derik bölgesi için Yeme &  İçme bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Derik Müzeler

En iyi Derik Müzeler listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Derik Müzeler

Yeni

Şuanda sitemizde Derik bölgesi için Müzeler bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Derik Etkinlik

En iyi Derik Etkinlik listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Derik Etkinlik

Yeni

Şuanda sitemizde Derik bölgesi için Etkinlik bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Tüm Liste ➤

Derik Gezilecek Yerler

En iyi Derik Gezilecek Yerler listesi burada.


Yer Ekle

5.0

Derik Gezilecek Yerler

Yeni

Şuanda sitemizde Derik bölgesi için Gezilecek Yerler bulunmamaktadır. Sizde Yerel Rehber olarak Otel, Restoran, Müze, Gezilecek yer, Etkinlik gibi yerlerinizi sitemize üctetsiz olarak ekleyenilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak ve yeni yer ekle sayfasın kullanmak.

Ücretsiz

Yerel Rehber

99 Yorum

Derik Türkiye 'nin bir ilçesi olup Mardin iline bağlıdır. Bu sayfa Derik ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Mardin bölgesinde bulunan Derik ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Derik ilçesinin toplam 79 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Kale Mah. ‚Äòsidir. Derik nüfusu 2018 yılına göre 61.830. Bu nüfus, 30.837 erkek ve 30.993 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,87 erkek, %50,13 kadındır. Mardin merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Mardin'nın önemli ilçelerinden biridir. Mardin ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 02.02.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Derik ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar