icon
Yükleniyor..
Silifke
KEŞFET

Silifke Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Silifke Bölgesini Keşfet

Konaklama

Silifke Otelleri

Restoran

Silifke Restoranları

Müze

Silifke Müzeleri

Etkinlik

Silifke Etkinlikleri

TREND

Silifke Oteller

Taşucu Apart Otel

4.1

Taşucu Apart Otel

 • (10 Yorum)

Apart

Taşucu Apart Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Taşucu Apart Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kum Mahallesi Apart Tatil

3.6

Kum Mahallesi Apart Tatil

 • (5 Yorum)

Apart

Kum Mahallesi Apart Tatil hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Kum Mahallesi Apart Tatil Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Karya Pansiyon

5.0

Karya Pansiyon

 • (8 Yorum)

Otel

Karya Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Karya Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Evim Pansiyon

3.5

Evim Pansiyon

 • (2 Yorum)

Otel

Evim Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Evim Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Arısoy Pansiyon

3.7

Arısoy Pansiyon

 • (6 Yorum)

Otel

Arısoy Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Arısoy Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Barış Pansiyon

4.8

Barış Pansiyon

 • (6 Yorum)

Otel

Barış Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Barış Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Motel Aydın

2.5

Motel Aydın

 • (4 Yorum)

Otel

Motel Aydın hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Motel Aydın Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Adnan Pansiyon

3.5

Adnan Pansiyon

 • (10 Yorum)

Otel

Adnan Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Adnan Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Akcakıl Kamping

3.8

Akcakıl Kamping

 • (5 Yorum)

Otel

Akcakıl Kamping hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Akcakıl Kamping Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Meltem Pension

4.6

Meltem Pension

 • (10 Yorum)

Otel

Meltem Pension hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Meltem Pension Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Turan Pansiyon

4.7

Turan Pansiyon

 • (10 Yorum)

Otel

Turan Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Turan Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Olba Otel

4.3

Olba Otel

 • (6 Yorum)

Otel

Olba Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Olba Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hotel Fatih

3.7

Hotel Fatih

 • (10 Yorum)

Otel

Hotel Fatih hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hotel Fatih Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Taşucu Kum Apart

3.7

Taşucu Kum Apart

 • (10 Yorum)

Apart

Taşucu Kum Apart hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Taşucu Kum Apart Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Vita Bella

5.0

Vita Bella

 • (8 Yorum)

Otel

Vita Bella hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Vita Bella Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Silifke Türkiye 'nin bir ilçesi olup Mersin iline bağlıdır. Bu sayfa Silifke ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Mersin bölgesinde bulunan Silifke ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Silifke ilçesinin toplam 88 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Göksu Mah. ‚Äòsidir. Silifke nüfusu 2018 yılına göre 119.303. Bu nüfus, 59.962 erkek ve 59.341 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,26 erkek, %49,74 kadındır. Mersin merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Mersin'nın önemli ilçelerinden biridir. Mersin ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 03.02.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Silifke ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Silifke
 3. Silifke Gezilecek Yerler
 4. Silifke Otelleri
 5. Silifke Restoranları
 6. Silifke Müzeleri
 7. Silifke Etkinlikler