image

Mersin

Toplam makale bulunmaktadır.

Dünya turizminin yükselen yıldızı Güneş’in öptüğü bir Türk şehri olan Mersin’e hoş geldiniz . Mersin, uzun sahil şeridi, temiz deniz suyu, mavi bayraklı plajları, doğal güzellikleri, şehir marinaları, gökdelenleri, dev otelleri ve opera binası ile Türkiye’nin Doğu Akdeniz kıyılarında yayılan büyük bir şehirdir. Bu şehrin engin ovaları, Türkiye’nin en iyi limon ve portakal bahçeleriyle doludur. Mersin aynı zamanda Akdeniz’in en büyük ve önemli limanlarından biri ve Türkiye’deki deniz ticaretinin merkezidir. Türkiye’nin Akdeniz bölgesinin doğusunda yer alan liman kenti Mersin’e harika yolculuk . Mersin, hemen arkasından yükselen Toros Dağları ile uzun plajların ve büyüleyici girişlerin şehridir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup...
Devamı

Mersin

Kategorisindeki tüm gönderiler

Mersin

Bilgi ve Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Dünya turizminin yükselen yıldızı Güneş’in öptüğü bir Türk şehri olan Mersin’e hoş geldiniz . Mersin, uzun sahil şeridi, temiz deniz suyu, mavi bayraklı plajları, doğal güzellikleri, şehir marinaları, gökdelenleri, dev otelleri ve opera binası ile Türkiye’nin Doğu Akdeniz kıyılarında yayılan büyük bir şehirdir. Bu şehrin engin ovaları, Türkiye’nin en iyi limon ve portakal bahçeleriyle doludur. Mersin aynı zamanda Akdeniz’in en büyük ve önemli limanlarından biri ve Türkiye’deki deniz ticaretinin merkezidir.

Türkiye’nin Akdeniz bölgesinin doğusunda yer alan liman kenti Mersin’e harika yolculuk . Mersin, hemen arkasından yükselen Toros Dağları ile uzun plajların ve büyüleyici girişlerin şehridir.

Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler yerelnet editörleri tarafından sağlanmaktadır. Mersin ili sayfasında içerik eklemek ve bu bilgileri düzenlemek için bize ulaşabilirsiniz.


yazar ol

Şehirler

Türkiye'de bulunan ve öne çıkan şehirler

İSTANBUL
ANKARA
İZMİR
ANTALYA
MUĞLA
BURSA
ADANA
NEVŞEHİR