icon
Yükleniyor..
Bodrum
KEŞFET

Bodrum Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Bodrum Bölgesini Keşfet

Konaklama

Bodrum Otelleri

Restoran

Bodrum Restoranları

Müze

Bodrum Müzeleri

Etkinlik

Bodrum Etkinlikleri

TREND

Bodrum Gezilecek Yerler

Bodrum Kalesi

4.9

Bodrum Kalesi

 • (10 Yorum)

Tarihi Mekan

Bodrum Kalesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bodrum Kalesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Anka Handcraft Souvenir

4.8

Anka Handcraft Souvenir

 • (6 Yorum)

Turistik Yer

Anka Handcraft Souvenir hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Anka Handcraft Souvenir Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bitez Plajı

3.8

Bitez Plajı

 • (9 Yorum)

Plaj

Bitez Plajı hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bitez Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Orak Adası

4.7

Orak Adası

 • (10 Yorum)

Turistik Yer

Orak Adası hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Orak Adası Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bodrum Bazar

3.9

Bodrum Bazar

 • (7 Yorum)

AVM

Bodrum Bazar hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bodrum Bazar Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Milta Bodrum Marina

4.6

Milta Bodrum Marina

 • (11 Yorum)

Turistik Yer

Milta Bodrum Marina hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Milta Bodrum Marina Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bodrum Anfi Tiyatrosu

4.8

Bodrum Anfi Tiyatrosu

 • (9 Yorum)

Tarihi Mekan

Bodrum Anfi Tiyatrosu hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bodrum Anfi Tiyatrosu Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Gumbet Beach

3.6

Gumbet Beach

 • (11 Yorum)

Turistik Yer

Gumbet Beach hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Gumbet Beach Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

TREND

Bodrum Müzeler

Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi

4.8

Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi

 • (16 Yorum)

Devlet Müzesi

Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Zeki Müren Sanat Müzesi

4.6

Zeki Müren Sanat Müzesi

 • (16 Yorum)

Devlet Müzesi

Zeki Müren Sanat Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Zeki Müren Sanat Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bodrum Denizcilik Müzesi

5.0

Bodrum Denizcilik Müzesi

 • (10 Yorum)

Devlet Müzesi

Bodrum Denizcilik Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bodrum Denizcilik Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

TREND

Bodrum Oteller

Port Bodrum Yalıkavak Butik Pansiyon

5.0

Port Bodrum Yalıkavak Butik Pansiyon

 • (6 Yorum)

Otel

Port Bodrum Yalıkavak Butik Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Port Bodrum Yalıkavak Butik Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Villa Dream

4.3

Villa Dream

 • (8 Yorum)

Apart

Villa Dream hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Villa Dream Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sayli Pansiyon

3.8

Sayli Pansiyon

 • (5 Yorum)

Otel

Sayli Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sayli Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ege Apartments

Ege Apartments

 • (0 Yorum)

Apart

Ege Apartments hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ege Apartments Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Samira Gardens Villas & Apartments

4.2

Samira Gardens Villas & Apartments

 • (5 Yorum)

Apart

Samira Gardens Villas & Apartments hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Samira Gardens Villas & Apartments Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Carpe Diem Apartments

5.0

Carpe Diem Apartments

 • (7 Yorum)

Apart

Carpe Diem Apartments hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Carpe Diem Apartments Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

İdil Villaları

İdil Villaları

 • (0 Yorum)

Apart

İdil Villaları hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. İdil Villaları Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Windmill Gate Apartments

2.8

Windmill Gate Apartments

 • (4 Yorum)

Apart

Windmill Gate Apartments hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Windmill Gate Apartments Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

TREND

Bodrum Yeme &  İçme

Churchill Bistro

4.6

Churchill Bistro

 • (5 Yorum)

Restoran

Churchill Bistro hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Churchill Bistro Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sugar and Salt

3.0

Sugar and Salt

 • (1 Yorum)

Restoran

Sugar and Salt hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sugar and Salt Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Almera

2.0

Almera

 • (1 Yorum)

Restoran

Almera hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Almera Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

The Black Cat

4.9

The Black Cat

 • (7 Yorum)

Restoran

The Black Cat hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. The Black Cat Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Trança

4.4

Trança

 • (5 Yorum)

Restoran

Trança hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Trança Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Red Dragon

3.8

Red Dragon

 • (6 Yorum)

Restoran

Red Dragon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Red Dragon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ox Wine & Burger Bar

4.0

Ox Wine & Burger Bar

 • (5 Yorum)

Restoran

Ox Wine & Burger Bar hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ox Wine & Burger Bar Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Family Door karoke pub

5.0

Family Door karoke pub

 • (9 Yorum)

Restoran

Family Door karoke pub hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Family Door karoke pub Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

TREND

Bodrum Etkinlik

İki Bekar Oyunu Muğla

3.9

İki Bekar Oyunu Muğla

 • (8 Yorum)

Tiyatro

İki Bekar Oyunu Muğla hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. İki Bekar Oyunu Muğla Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bodrum Türkiye 'nin bir ilçesi olup Muğla iline bağlıdır. Bu sayfa Bodrum ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Muğla bölgesinde bulunan Bodrum ilçesinin toplam yüzölçümü 650 kilometre karedir. Bodrum ilçesinin toplam 56 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Çırkan Mah. ‚Äòsidir. Bodrum nüfusu 2018 yılına göre 171.850. Bu nüfus, 87.350 erkek ve 84.500 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,83 erkek, %49,17 kadındır. Muğla merkeze 110 km uzaklıkta olan ilçe Muğlanın önemli ilçelerinden biridir.
Gece hayatı bakımından Türkiye 'nin ve ünlülerin uğrak yerlerinden biri Bodrum‚ dur. Eğlence ve alışveriş çeşitliliği sebebiyle bu kadar çok tercih ediliyor. Konaklama için merkezi seçerseniz istediğiniz bölgeye ve koylara dolmuşlar aracılığıyla gidebilirsiniz. Akşamları da Bodrum Çarşısı‚ nda dolaşabilirsiniz. Gecenin daha ilerleyen saatlerinde ise denize paralel bir şekilde dizilmiş Barlar ile meşhur olan Barlar sokağında çılgınlar gibi eğlenerek enerjinizi boşaltabilirsiniz. Bodrum tatil seçenekleriyle da geniş bir yelpaze sunmakta çok bonkör davranır.
Evleri mimarisiyle, plajları eşsiz güzelliği ve içinizi ısıtan iklimiyle eşsiz bir tatil beldesi olan Bodrum, Muğla iline bağlıdır. Günü birlik ya da sezonluk gelen tatilciler için yapılacak birçok aktivite sunan Bodrum, sadece merkeziyle ibaret değil tabi ki. Bodrum‚ u bir tek üzüyor. Dışardan gelen yerli turist, kalabalık yerlerdeki yaşayış şeklini buraya da taşıdığı için, nasıl olsa burada geçiciyiz, bir daha kim bizi görecek mantığıyla davranışlarında ciddi kaymalar oluyor. Bodrum, sakin, huzurlu güzel ve şirin bir Muğla ilçe. Keza beldeleri de öyle. O normalde hem sakin ve yalnızdır. Ama bizler tatil zamanları orayı istila ediyoruz resmen. Orası cennetten bir köşe ve biz insanoğlu olarak bir cenneti daha yok etmeyelim.
Gümbet Bodrum tatil dediğimizde Gümbet eğlence merkezi olarak akıllarımıza hemen düşer. Geçmişinde sakin kendi halinde bir balıkçı kasabası durumundayken, Bodrum‚ un turizm üzerinden canlanmasıyla birlikte otel, bar, restoran, gece kulübü gibi birçok yapılaşmayla doğan Gümbet, bu yoğunluğu kaldırabilecek enerjiye sahip olduğunu gösterdi. Zaten bu yüzden bu kadar ünlü bir belde oldu. İlçe merkezine 3 kilometre mesafede olan Gümbet‚ i tercih edenler genellikle gürültüyü, eğlenceyi, müziği, alkolü fazlasıyla sevenlerin uğrak yeri olarak tercih ediliyor.
Turgut Reis Ben Bodrum‚ a giderim ama öyle gürültü patırdı istemem ben denizle, aksiyonla günümü, tatilimi geçireceğim diyorsanız Turgut Reis tam size göre bir yer. Rüzg√¢r sörfü yapmayı bir tutku, aşk haline getirmiş insanların tercihi Turgutreis, ucu bucağı görünmeyen, 5 kilometre uzunluğundaki plajlara sahipliği ile de bilinir. Genelde 5 yıldızlı lüks otellerin olduğu bölgeye yerli ve yabancı turistler ilgi gösterir. Cumartesi kurulan pazarı ile de günübirlikçilerin de sıkça ziyaret ettiği Turgut Reis Bodrum ilçesinin nadide yerlerinden bir yerdir.
Yalıkavak Yalı kavak aslında daha sakin ve herkesin biraz uzak kaldığı bölgelerden birisiydi. Kısa sürede bunun kulaktan kulağa yayılmasıyla o dinginliği kalmasa da yine en huzurlu ve nezih yerlerden biridir. Buranın da kumsalı diğer beldeler gibi aşırı uzun ve sıcak günlerde bile güzel bir esintisi olan yer temiz havasıyla da meşhurdur. Zengin, Fakir, orta halli fark etmez Her keseye uygun konaklama seçeneğinin bulunması da Yalıkavak‚ ı meşhur etmiştir. Ve bu tip yerlerde ki hizmet kalitesi her zaman daha iyi olmuştur.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Bodrum
 3. Bodrum Gezilecek Yerler
 4. Bodrum Otelleri
 5. Bodrum Restoranları
 6. Bodrum Müzeleri
 7. Bodrum Etkinlikler