icon
Yükleniyor..
Bodrum
KEŞFET

Bodrum Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Bodrum Bölgesini Keşfet

Konaklama

Bodrum Otelleri

Restoran

Bodrum Restoranları

Müze

Bodrum Müzeleri

Etkinlik

Bodrum Etkinlikleri

TREND

Bodrum Oteller

Port Bodrum Yalıkavak Butik Pansiyon

5.0

Port Bodrum Yalıkavak Butik Pansiyon

 • (6 Yorum)

Otel

Port Bodrum Yalıkavak Butik Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Port Bodrum Yalıkavak Butik Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Villa Dream

4.3

Villa Dream

 • (8 Yorum)

Apart

Villa Dream hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Villa Dream Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sayli Pansiyon

3.8

Sayli Pansiyon

 • (5 Yorum)

Otel

Sayli Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sayli Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ege Apartments

Ege Apartments

 • (0 Yorum)

Apart

Ege Apartments hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ege Apartments Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Samira Gardens Villas & Apartments

4.2

Samira Gardens Villas & Apartments

 • (5 Yorum)

Apart

Samira Gardens Villas & Apartments hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Samira Gardens Villas & Apartments Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Carpe Diem Apartments

5.0

Carpe Diem Apartments

 • (7 Yorum)

Apart

Carpe Diem Apartments hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Carpe Diem Apartments Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

İdil Villaları

İdil Villaları

 • (0 Yorum)

Apart

İdil Villaları hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. İdil Villaları Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Windmill Gate Apartments

2.8

Windmill Gate Apartments

 • (4 Yorum)

Apart

Windmill Gate Apartments hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Windmill Gate Apartments Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Cavusun Yeri Apart Hotel

4.4

Cavusun Yeri Apart Hotel

 • (8 Yorum)

Apart

Cavusun Yeri Apart Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Cavusun Yeri Apart Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Panormus Apart Hotel

4.4

Panormus Apart Hotel

 • (7 Yorum)

Apart

Panormus Apart Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Panormus Apart Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Yüksel Butik Pansiyon

4.8

Yüksel Butik Pansiyon

 • (6 Yorum)

Otel

Yüksel Butik Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Yüksel Butik Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Aegean Hills Villa

Aegean Hills Villa

 • (0 Yorum)

Apart

Aegean Hills Villa hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Aegean Hills Villa Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

La Maison

4.5

La Maison

 • (2 Yorum)

Otel

La Maison hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. La Maison Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Mare Suites

5.0

Mare Suites

 • (8 Yorum)

Otel

Mare Suites hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Mare Suites Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Onur Otel

4.7

Onur Otel

 • (6 Yorum)

Otel

Onur Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Onur Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bodrum Türkiye 'nin bir ilçesi olup Muğla iline bağlıdır. Bu sayfa Bodrum ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Muğla bölgesinde bulunan Bodrum ilçesinin toplam yüzölçümü 650 kilometre karedir. Bodrum ilçesinin toplam 56 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Çırkan Mah. ‚Äòsidir. Bodrum nüfusu 2018 yılına göre 171.850. Bu nüfus, 87.350 erkek ve 84.500 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,83 erkek, %49,17 kadındır. Muğla merkeze 110 km uzaklıkta olan ilçe Muğlanın önemli ilçelerinden biridir.
Gece hayatı bakımından Türkiye 'nin ve ünlülerin uğrak yerlerinden biri Bodrum‚ dur. Eğlence ve alışveriş çeşitliliği sebebiyle bu kadar çok tercih ediliyor. Konaklama için merkezi seçerseniz istediğiniz bölgeye ve koylara dolmuşlar aracılığıyla gidebilirsiniz. Akşamları da Bodrum Çarşısı‚ nda dolaşabilirsiniz. Gecenin daha ilerleyen saatlerinde ise denize paralel bir şekilde dizilmiş Barlar ile meşhur olan Barlar sokağında çılgınlar gibi eğlenerek enerjinizi boşaltabilirsiniz. Bodrum tatil seçenekleriyle da geniş bir yelpaze sunmakta çok bonkör davranır.
Evleri mimarisiyle, plajları eşsiz güzelliği ve içinizi ısıtan iklimiyle eşsiz bir tatil beldesi olan Bodrum, Muğla iline bağlıdır. Günü birlik ya da sezonluk gelen tatilciler için yapılacak birçok aktivite sunan Bodrum, sadece merkeziyle ibaret değil tabi ki. Bodrum‚ u bir tek üzüyor. Dışardan gelen yerli turist, kalabalık yerlerdeki yaşayış şeklini buraya da taşıdığı için, nasıl olsa burada geçiciyiz, bir daha kim bizi görecek mantığıyla davranışlarında ciddi kaymalar oluyor. Bodrum, sakin, huzurlu güzel ve şirin bir Muğla ilçe. Keza beldeleri de öyle. O normalde hem sakin ve yalnızdır. Ama bizler tatil zamanları orayı istila ediyoruz resmen. Orası cennetten bir köşe ve biz insanoğlu olarak bir cenneti daha yok etmeyelim.
Gümbet Bodrum tatil dediğimizde Gümbet eğlence merkezi olarak akıllarımıza hemen düşer. Geçmişinde sakin kendi halinde bir balıkçı kasabası durumundayken, Bodrum‚ un turizm üzerinden canlanmasıyla birlikte otel, bar, restoran, gece kulübü gibi birçok yapılaşmayla doğan Gümbet, bu yoğunluğu kaldırabilecek enerjiye sahip olduğunu gösterdi. Zaten bu yüzden bu kadar ünlü bir belde oldu. İlçe merkezine 3 kilometre mesafede olan Gümbet‚ i tercih edenler genellikle gürültüyü, eğlenceyi, müziği, alkolü fazlasıyla sevenlerin uğrak yeri olarak tercih ediliyor.
Turgut Reis Ben Bodrum‚ a giderim ama öyle gürültü patırdı istemem ben denizle, aksiyonla günümü, tatilimi geçireceğim diyorsanız Turgut Reis tam size göre bir yer. Rüzg√¢r sörfü yapmayı bir tutku, aşk haline getirmiş insanların tercihi Turgutreis, ucu bucağı görünmeyen, 5 kilometre uzunluğundaki plajlara sahipliği ile de bilinir. Genelde 5 yıldızlı lüks otellerin olduğu bölgeye yerli ve yabancı turistler ilgi gösterir. Cumartesi kurulan pazarı ile de günübirlikçilerin de sıkça ziyaret ettiği Turgut Reis Bodrum ilçesinin nadide yerlerinden bir yerdir.
Yalıkavak Yalı kavak aslında daha sakin ve herkesin biraz uzak kaldığı bölgelerden birisiydi. Kısa sürede bunun kulaktan kulağa yayılmasıyla o dinginliği kalmasa da yine en huzurlu ve nezih yerlerden biridir. Buranın da kumsalı diğer beldeler gibi aşırı uzun ve sıcak günlerde bile güzel bir esintisi olan yer temiz havasıyla da meşhurdur. Zengin, Fakir, orta halli fark etmez Her keseye uygun konaklama seçeneğinin bulunması da Yalıkavak‚ ı meşhur etmiştir. Ve bu tip yerlerde ki hizmet kalitesi her zaman daha iyi olmuştur.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Bodrum
 3. Bodrum Gezilecek Yerler
 4. Bodrum Otelleri
 5. Bodrum Restoranları
 6. Bodrum Müzeleri
 7. Bodrum Etkinlikler