icon
Yükleniyor..
Fethiye
KEŞFET

Fethiye Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Fethiye Bölgesini Keşfet

Konaklama

Fethiye Otelleri

Restoran

Fethiye Restoranları

Müze

Fethiye Müzeleri

Etkinlik

Fethiye Etkinlikleri

TREND

Fethiye Oteller

Le Chic Fethiye

4.3

Le Chic Fethiye

 • (24 Yorum)

Bungalov

Le Chic Fethiye hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Le Chic Fethiye Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Yel Değirmeni Bungalow

4.5

Yel Değirmeni Bungalow

 • (15 Yorum)

Bungalov

Yel Değirmeni Bungalow hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Yel Değirmeni Bungalow Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Bungalow Apart İnlice Göcek

4.9

Bungalow Apart İnlice Göcek

 • (20 Yorum)

Bungalov

Bungalow Apart İnlice Göcek hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Bungalow Apart İnlice Göcek Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Gölevi

2.8

Gölevi

 • (5 Yorum)

Otel

Gölevi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Gölevi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ilkay Otel

4.5

Ilkay Otel

 • (6 Yorum)

Otel

Ilkay Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ilkay Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Alperen Pansiyon

4.6

Alperen Pansiyon

 • (10 Yorum)

Otel

Alperen Pansiyon hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Alperen Pansiyon Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Camp Caretta

4.9

Camp Caretta

 • (10 Yorum)

Otel

Camp Caretta hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Camp Caretta Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Exclusive Boutique Hotel

3.4

Exclusive Boutique Hotel

 • (7 Yorum)

Otel

Exclusive Boutique Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Exclusive Boutique Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kabak Mamma'S Pension

4.8

Kabak Mamma'S Pension

 • (6 Yorum)

Otel

Kabak Mamma'S Pension hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Kabak Mamma'S Pension Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Faralya Villas

Faralya Villas

 • (0 Yorum)

Apart

Faralya Villas hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Faralya Villas Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Tree Houses Hotel

Tree Houses Hotel

 • (0 Yorum)

Otel

Tree Houses Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Tree Houses Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kabak Armes Hotel

5.0

Kabak Armes Hotel

 • (13 Yorum)

Otel

Kabak Armes Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Kabak Armes Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Artemis Lodge

4.0

Artemis Lodge

 • (7 Yorum)

Otel

Artemis Lodge hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Artemis Lodge Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Albatros Villas

Albatros Villas

 • (0 Yorum)

Apart

Albatros Villas hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Albatros Villas Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Günay'S Garden Villa

4.6

Günay'S Garden Villa

 • (7 Yorum)

Apart

Günay'S Garden Villa hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Günay'S Garden Villa Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Fethiye Türkiye 'nin bir ilçesi olup Ege Bölgesinde bulunan Muğla iline bağlıdır. Bu sayfa Fethiye ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Kentin eski adı Meğri'dir. Bu ad, Rumca'da "uzak diyar" anlamına gelen Makri'den gelir. Muğla bölgesinde bulunan Fethiye ilçesinin toplam yüzölçümü 3059 kilometre karedir. Fethiye ilçesinin toplam 41 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Tuzla Mah. ‚Äòsidir. Fethiye nüfusu 2020 yılına göre 167.114. Bu nüfus, 83.705 erkek ve 83.409 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,09 erkek, %49,91 kadındır. Muğla merkeze 124 km uzaklıkta olan ilçe Muğla'nın önemli ilçelerinden biridir. Fethiye ilçesi Seydikemer ve Dalaman ilçelerine komşudur. Yüzölçümü : 3.059 km2 Rakım : 10 m Nüfusu (2020) : 167.114 Plaka Kodu : 48 Posta Kodu : 48300 Konum : 36.6519372 Boylam / 29.0518296 Enlem

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Fethiye
 3. Fethiye Gezilecek Yerler
 4. Fethiye Otelleri
 5. Fethiye Restoranları
 6. Fethiye Müzeleri
 7. Fethiye Etkinlikler