Dalaman Havalimanı Transfer

Dalaman özellikle yazın tatilcilerin uğrak mekanları arasında yer almaktadır. Bol bol deniz tatili yaparak sakin ve sessizliğin tadını çıkartabilir aynı zaman yapılan su sporlarıyla da ilgilenebilirsiniz. Dalaman her yıl yerli ve yabancı olmak üzere birçok turist ağırlamaktadır. Özellikle yazın Dalaman Havalimanı oldukça yoğun geçmektedir. Dalaman’ı gezip rahat rahat tatilinizin tadını çıkartmak için şahsi aracınızla veya araç kiralaması yaparak daha kolay bir şekilde gezmeniz mümkün. Transfer hizmetleri istediğiniz noktadan sizi alarak ulaşımınızı kolaylaştırır. Daha konforlu bir şekilde ulaşım hizmeti almanız için transfer hizmeti kiralama işlemi yapmanız sizin için daha mantıklı olacaktır. Bu nedenle Dalaman’a geldiğiniz zaman mutlaka firmaları araştırarak hizmet almanız da fayda var.

Dalaman Transfer Hizmeti

Dalaman şehrine geldiğiniz zaman transfer işlemi almak oldukça basit bir işlemdir. Dalaman Havalimanı üzerinden transfer hizmetlerinizi rahat bir şekilde yapmanız mümkün. Transfer işlemi yapan birçok firma bulunur. Bu firmalarla iletişime geçip ödemeyi yapmanız halinde rezervasyon işleminiz de kısa süre içerisinde onaylanmış olacaktır. Dalaman Transfer işlemleri için;

  • İsim, soy isim, cep telefonu ve mail bilgileriniz
  • Transfer işleminin yapılacağı tarih ve saat
  • Transfer işlemi için hizmet alınacak olan bölgenin mutlak belirtilmesi gerekir.

Rezervasyon işlemlerinizi yapmanız halinde sizlere onay maili gelecektir. Daha hizmet aldığınız firmanın şoförü sizleri arayarak rezervasyon işleminizi teyit edecektir.

Transfer Ücretleri

Dalaman Transfer için transfer hizmetleri genellikle firmadan firmaya değişiklik gösterir. Firmalar fiyat belirlemesi yaparken kilometre bazında yaparlar. Eğer gideceğiniz yer uzaksa ücret de buna göre artacaktır. Ancak araç seçimi de yapmanız bu anlamda önemlidir. Tek kişilik bir binek aracı saha uyguna gelirken kalabalık bir ailenin kiraladığı büyük araçlar da daha pahalı olacaktır. Araçlar oldukça konforlu olduğu için transfer araçları daha fazla tercih edilmektedir.

Dalaman gezilmesi gereken kentlerden bir tanesidir. Toplu taşıma araçları her bölgeye hizmet vermez. Özellikle koylara ulaşım konusunda sıkıntı yaşamanız da mümkün. Bu nedenle transfer araçları istediğiniz noktaya sizleri götürerek daha kolay ulaşım hizmeti almanızı sağlar.