icon
Ürgüp
KEŞFET

Ürgüp Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Ürgüp Bölgesini Keşfet

Konaklama

Ürgüp Otelleri

Restoran

Ürgüp Restoranları

Müze

Ürgüp Müzeleri

Etkinlik

Ürgüp Etkinlikleri

TREND

Ürgüp Müzeler

Ürgüp Müzesi

4.8

Ürgüp Müzesi

  • (12 Yorum)

Devlet Müzesi

Ürgüp Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Ürgüp Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Kapadokya Sanat Ve Tarih Müzesi

4.7

Kapadokya Sanat Ve Tarih Müzesi

  • (11 Yorum)

Devlet Müzesi

Kapadokya Sanat Ve Tarih Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Kapadokya Sanat Ve Tarih Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ürgüp Türkiye 'nin bir ilçesi olup Nevşehir iline bağlıdır. Bu sayfa Ürgüp ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Nevşehir bölgesinde bulunan Ürgüp ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Ürgüp ilçesinin toplam 14 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Kavaklıönü Mah. ‚Äòsidir. Ürgüp nüfusu 2018 yılına göre 35.352. Bu nüfus, 17.178 erkek ve 18.174 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %48,59 erkek, %51,41 kadındır. Nevşehir merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Nevşehir'nın önemli ilçelerinden biridir. Nevşehir ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Ürgüp ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar  1. Ana Sayfa
  2. Ürgüp
  3. Ürgüp Gezilecek Yerler
  4. Ürgüp Otelleri
  5. Ürgüp Restoranları
  6. Ürgüp Müzeleri
  7. Ürgüp Etkinlikler