icon
Ürgüp
KEŞFET

Ürgüp Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Ürgüp Bölgesini Keşfet

Konaklama

Ürgüp Otelleri

Restoran

Ürgüp Restoranları

Müze

Ürgüp Müzeleri

Etkinlik

Ürgüp Etkinlikleri

TREND

Ürgüp Oteller

Amor Cave House Villa

4.3

Amor Cave House Villa

 • (3 Yorum)

Apart

Amor Cave House Villa hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Amor Cave House Villa Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Yildiz Hotel

3.6

Yildiz Hotel

 • (7 Yorum)

Otel

Yildiz Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Yildiz Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Artium Cave By Egeos

5.0

Artium Cave By Egeos

 • (5 Yorum)

Otel

Artium Cave By Egeos hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Artium Cave By Egeos Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Babayan Evi Cave Boutique Hotel

4.5

Babayan Evi Cave Boutique Hotel

 • (8 Yorum)

Otel

Babayan Evi Cave Boutique Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Babayan Evi Cave Boutique Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Tafana Cave & Stone Lodge Hotel

4.8

Tafana Cave & Stone Lodge Hotel

 • (10 Yorum)

Otel

Tafana Cave & Stone Lodge Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Tafana Cave & Stone Lodge Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Yunak Evleri Otel

4.8

Yunak Evleri Otel

 • (9 Yorum)

Otel

Yunak Evleri Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Yunak Evleri Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Dedeli Konağı Otel

4.6

Dedeli Konağı Otel

 • (12 Yorum)

Otel

Dedeli Konağı Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Dedeli Konağı Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Osiana Hotel

5.0

Osiana Hotel

 • (10 Yorum)

Otel

Osiana Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Osiana Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Heaven Cave House Otel

4.8

Heaven Cave House Otel

 • (8 Yorum)

Otel

Heaven Cave House Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Heaven Cave House Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Vera Konak Butik Otel

Vera Konak Butik Otel

 • (0 Yorum)

Otel

Vera Konak Butik Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Vera Konak Butik Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sacred House Otel

4.7

Sacred House Otel

 • (11 Yorum)

Otel

Sacred House Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sacred House Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Esbelli Evi Otel

4.9

Esbelli Evi Otel

 • (10 Yorum)

Otel

Esbelli Evi Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Esbelli Evi Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Naturels Cave House

4.9

Naturels Cave House

 • (7 Yorum)

Otel

Naturels Cave House hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Naturels Cave House Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Misty Cave Hotel

5.0

Misty Cave Hotel

 • (8 Yorum)

Otel

Misty Cave Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Misty Cave Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

El Puente Cave Hotel Yurt

4.6

El Puente Cave Hotel Yurt

 • (8 Yorum)

Otel

El Puente Cave Hotel Yurt hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. El Puente Cave Hotel Yurt Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Ürgüp Türkiye 'nin bir ilçesi olup Nevşehir iline bağlıdır. Bu sayfa Ürgüp ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Nevşehir bölgesinde bulunan Ürgüp ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Ürgüp ilçesinin toplam 14 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Kavaklıönü Mah. ‚Äòsidir. Ürgüp nüfusu 2018 yılına göre 35.352. Bu nüfus, 17.178 erkek ve 18.174 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %48,59 erkek, %51,41 kadındır. Nevşehir merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Nevşehir'nın önemli ilçelerinden biridir. Nevşehir ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 28.01.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Ürgüp ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Ürgüp
 3. Ürgüp Gezilecek Yerler
 4. Ürgüp Otelleri
 5. Ürgüp Restoranları
 6. Ürgüp Müzeleri
 7. Ürgüp Etkinlikler