icon
Şanlıurfa
KEŞFET

Şanlıurfa Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Şanlıurfa Bölgesini Keşfet

Konaklama

Şanlıurfa Otelleri

Restoran

Şanlıurfa Restoranları

Müze

Şanlıurfa Müzeleri

Etkinlik

Şanlıurfa Etkinlikleri

TREND

Şanlıurfa Müzeler

Göbeklitepe

4.8

Göbeklitepe

 • (13 Yorum)

Devlet Müzesi

Göbeklitepe hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Göbeklitepe Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi

5.0

Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi

 • (17 Yorum)

Devlet Müzesi

Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Devrek Belediye Sineması

4.3

Devrek Belediye Sineması

 • (8 Yorum)

Devlet Müzesi

Devrek Belediye Sineması hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Devrek Belediye Sineması Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Şanlıurfa Kurtuluş Müzesi

4.7

Şanlıurfa Kurtuluş Müzesi

 • (11 Yorum)

Devlet Müzesi

Şanlıurfa Kurtuluş Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Şanlıurfa Kurtuluş Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Müslüm Gürses Müzesi

3.9

Müslüm Gürses Müzesi

 • (14 Yorum)

Devlet Müzesi

Müslüm Gürses Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Müslüm Gürses Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Mutfak Müzesi

4.5

Mutfak Müzesi

 • (11 Yorum)

Devlet Müzesi

Mutfak Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Mutfak Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Şanlıurfa Arkeoloji Ve Mozaik Müzesi

5.0

Şanlıurfa Arkeoloji Ve Mozaik Müzesi

 • (12 Yorum)

Devlet Müzesi

Şanlıurfa Arkeoloji Ve Mozaik Müzesi hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Şanlıurfa Arkeoloji Ve Mozaik Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Şanlıurfa, kısa adı ile urfa Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. Türkiye'nin en kalabalık dokuzuncu şehri olan Urfa'nın 2019 yılı verilerine göre Nüfusu 2.073.614'dir. Mezopotamya'daki peygamberler kenti Şanlıurfa'ya hoş geldiniz . Uzun tarihi boyunca bir dizi kültüre ve medeniyete ev sahipliği yapan Şanlıurfa, son derece zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Kent, özellikle inanç turizmi için Türkiye'de bir turizm destinasyonu olarak büyük önem ve potansiyele sahiptir. Türkiye'nin güneydoğu şehri çok zengin bir bölgesel mutfağa sahiptir. Şanlıurfa'ya gelen ziyaretçiler sadece şehrin egzotik mekanları tarafından büyülenmekle kalmaz, aynı zamanda bu şehrin sağladığı gastronomi macerasının tadını çıkarırlar. İnanılmaz bir manzarayı ve zamansız bir şehri keşfedin. Lezzetli yemekler ve geleneksel müzik dahil eşsiz kültürel mirasıyla size harika deneyimler sunan bir Türk şehri hayal edin .

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Şanlıurfa
 3. Şanlıurfa Gezilecek Yerler
 4. Şanlıurfa Otelleri
 5. Şanlıurfa Restoranları
 6. Şanlıurfa Müzeleri
 7. Şanlıurfa Etkinlikler