icon
Yükleniyor..
Şanlıurfa

Şanlıurfa Oteller

En iyi Şanlıurfa Oteller listesi burada.


Cevahir Konuk Evi

3.5

Cevahir Konuk Evi

Şanlıurfa merkezine 1 km mesafede

Cevahir Konuk Evi, Şanlıurfa otel Sanliurfa'da bulunan bir stili oteldir. Sanliurfa'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Cevahir Konuk Evi, Şanlıurfaoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Şanlıurfa

Otel

10 Yorum

Aslan Konuk Evi Yurt

4.4

Aslan Konuk Evi Yurt

Şanlıurfa merkezine 1 km mesafede

Aslan Konuk Evi Yurt, Şanlıurfa otel Sanliurfa'da bulunan bir Bütçe stili oteldir. Sanliurfa'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Aslan Konuk Evi Yurt, Şanlıurfaoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Şanlıurfa

Otel

9 Yorum

Hanehan Butik Otel Ve Sıra Geceleri

4.9

Hanehan Butik Otel Ve Sıra Geceleri

Şanlıurfa merkezine 1 km mesafede

Hanehan Butik Otel ve Sıra Geceleri, Şanlıurfa otel Sanliurfa'da bulunan bir Butik stili oteldir. Sanliurfa'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Hanehan Butik Otel ve Sıra Geceleri, Şanlıurfaoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Şanlıurfa

Otel

10 Yorum

Nomad Village Home Stays

4.8

Nomad Village Home Stays

Şanlıurfa merkezine 1 km mesafede

Nomad Village Home Stays , Hilvan otel Hilvan'da bulunan bir stili oteldir. Hilvan'da güzel ve konforlu bir tatil geçirmek için bu oteli tercih edebilirsiniz. Nomad Village Home Stays , Hilvanoteli tüm odaları ve olanakları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Şanlıurfa

Apart

6 Yorum

Şanlıurfa, kısa adı ile urfa Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. Türkiye'nin en kalabalık dokuzuncu şehri olan Urfa'nın 2019 yılı verilerine göre Nüfusu 2.073.614'dir. Mezopotamya'daki peygamberler kenti Şanlıurfa'ya hoş geldiniz . Uzun tarihi boyunca bir dizi kültüre ve medeniyete ev sahipliği yapan Şanlıurfa, son derece zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Kent, özellikle inanç turizmi için Türkiye'de bir turizm destinasyonu olarak büyük önem ve potansiyele sahiptir. Türkiye'nin güneydoğu şehri çok zengin bir bölgesel mutfağa sahiptir. Şanlıurfa'ya gelen ziyaretçiler sadece şehrin egzotik mekanları tarafından büyülenmekle kalmaz, aynı zamanda bu şehrin sağladığı gastronomi macerasının tadını çıkarırlar. İnanılmaz bir manzarayı ve zamansız bir şehri keşfedin. Lezzetli yemekler ve geleneksel müzik dahil eşsiz kültürel mirasıyla size harika deneyimler sunan bir Türk şehri hayal edin .

Katkı Sağlayanlar