icon
Maçka
KEŞFET

Maçka Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Maçka Bölgesini Keşfet

Konaklama

Maçka Otelleri

Restoran

Maçka Restoranları

Müze

Maçka Müzeleri

Etkinlik

Maçka Etkinlikleri

TREND

Maçka Oteller

Coşandere Turistik Tesisleri

3.8

Coşandere Turistik Tesisleri

 • (8 Yorum)

Otel

Coşandere Turistik Tesisleri hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Coşandere Turistik Tesisleri Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sumela Apart

3.7

Sumela Apart

 • (6 Yorum)

Apart

Sumela Apart hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Sumela Apart Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Pilavdagi Tatil Koyu

4.7

Pilavdagi Tatil Koyu

 • (9 Yorum)

Otel

Pilavdagi Tatil Koyu hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Pilavdagi Tatil Koyu Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Jolnar Garden Hotel

Jolnar Garden Hotel

 • (0 Yorum)

Otel

Jolnar Garden Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Jolnar Garden Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Grand Mela Hotel

4.2

Grand Mela Hotel

 • (9 Yorum)

Otel

Grand Mela Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Grand Mela Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hamsikoy Tas Otel

4.3

Hamsikoy Tas Otel

 • (10 Yorum)

Otel

Hamsikoy Tas Otel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hamsikoy Tas Otel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Maçka Türkiye 'nin bir ilçesi olup Trabzon iline bağlıdır. Bu sayfa Maçka ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Trabzon bölgesinde bulunan Maçka ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Maçka ilçesinin toplam 66 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Esiroğlu Mah. ‚Äòsidir. Maçka nüfusu 2018 yılına göre 26.626. Bu nüfus, 13.380 erkek ve 13.246 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,25 erkek, %49,75 kadındır. Trabzon merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Trabzon'nın önemli ilçelerinden biridir. Trabzon ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 03.02.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Maçka ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Maçka
 3. Maçka Gezilecek Yerler
 4. Maçka Otelleri
 5. Maçka Restoranları
 6. Maçka Müzeleri
 7. Maçka Etkinlikler