icon
Yükleniyor..
Sürmene
KEŞFET

Sürmene Bölgesini Keşfet

Gezilecek Yerler

Sürmene Bölgesini Keşfet

Konaklama

Sürmene Otelleri

Restoran

Sürmene Restoranları

Müze

Sürmene Müzeleri

Etkinlik

Sürmene Etkinlikleri

TREND

Sürmene Oteller

Surmene Konagi Apart Ev

3.4

Surmene Konagi Apart Ev

 • (8 Yorum)

Otel

Surmene Konagi Apart Ev hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Surmene Konagi Apart Ev Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Oz-Ay Hotel

4.7

Oz-Ay Hotel

 • (10 Yorum)

Otel

Oz-Ay Hotel hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Oz-Ay Hotel Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Zarha Mountain Resort

4.1

Zarha Mountain Resort

 • (10 Yorum)

Otel

Zarha Mountain Resort hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Zarha Mountain Resort Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri

3.6

Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri

 • (10 Yorum)

Otel

Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri hakkında Yerel Rehberler tarafından yazılmış yüzlerce güncel yorum. Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Nerede, Nasıl Gidilir, Ücretler ve daha fazlası burada.

Sürmene Türkiye 'nin bir ilçesi olup Trabzon iline bağlıdır. Bu sayfa Sürmene ilçesi hakkında bilgiler sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Trabzon bölgesinde bulunan Sürmene ilçesinin toplam yüzölçümü xxxx kilometre karedir. Sürmene ilçesinin toplam 37 mahallesi bulunmaktadır. En büyük mahallesi ise Çarşı Mah. ‚Äòsidir. Sürmene nüfusu 2018 yılına göre 27.428. Bu nüfus, 13.762 erkek ve 13.666 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,18 erkek, %49,82 kadındır. Trabzon merkeze xx km uzaklıkta olan ilçe Trabzon'nın önemli ilçelerinden biridir. Trabzon ilçesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayfa 03.02.2020 tarihinde otomatik olarak oluşturmuş ve en kısa zamanda güncellenecektir. Bu sayfadaki bilgileri güncellemek ve Sürmene ilçesi hakkında haber, makale, içerik paylaşmak için sayfamızda ücretsiz editör olabilirsiniz. Bu sayfa/ilçe için henüz bir yönetici seçilmemiştir. Bu bilgiler henüz güncellenmemiş olup veriler tuik.gov.tr tarafından sağlanmaktadır. Verilerin doğruluğu için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Katkı Sağlayanlar 1. Ana Sayfa
 2. Sürmene
 3. Sürmene Gezilecek Yerler
 4. Sürmene Otelleri
 5. Sürmene Restoranları
 6. Sürmene Müzeleri
 7. Sürmene Etkinlikler